Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The 100 (Visszatérők) rajongók...

The 100 (Visszatérők) rajongók! Szerintetek van még esély Bellarke- ra?

Figyelt kérdés

Én nagyon reménykedem benne. Mielőt még kapnám a bunkóságokat, tudom, hogy ez a sorozat nem csak erről szól. De tinilányként engem ez a része IS érdekel.

Szerintetek hogy lesznek a shipek a végére? Mondjuk tekinve hogy Clarke többször volt nővel, mint férfivel...



2017. ápr. 12. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én remélem, hogy nem jönnek össze, szerintem kicsit elrontaná a hangulatot :/ Ők azok után amin túl vannak, inkább testvérek, igazi bajtársak, és az ha lefeküdnének egymással számomra elég illúzió romboló lenne.


Egyébként ha Clarke szemében újra esélyesek lennének a fiúk, akkor hamarabb mondanám azt, hogy Roan-al fog összejönni, mintsem Bellamy-val. (Btw ezt se támogatom, szerintem ők most cukik Niylah-val :D)


És végül a kérdésre válaszolva: esély van rá, hogy összejönnek, főleg az utóbbi részek alapján mintha kicsit közelebb kerültek volna egymáshoz, de szerintem ezt csak el akarják velünk hitetni :D

2017. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

uh... Roan? Nem, semmiképp. Elég visszataszító lenne őket együtt látni, szerintem pont az ő kapcsolatuk amolyan bajtársi.

De persze nem tudhatunk semmit előre :)

2017. ápr. 12. 14:27
 3/10 anonim válasza:

Hát ezután az évadzáró után én látok esélyt rá.

Képzeld el Bellamyt mikor rájön hogy Clarke nem veszett oda. Lehet pont ez az új találkozás robbantja ki belőlük az érzéseiket.

2017. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Istenem, végre valaki! Akivel csak beszélek, arról papol, hogy ezek után el fognak távolodni egymástól, meg a színészek sem akarják... De könyörgöm! Ha minden jól megy, még lesz 2 évad, azalatt bőven kiheverhetik a sokkot, és egymásra találhatnak. Nyilván ennek a csodás sorozatnak nem a nyáladzás a fő témaja, de nagyon romantikus lenne. Bob és Eliza magánéletének pedig semmi köze ehhez...
2017. aug. 26. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert a rendező nagyon ellene van. Meg Bellamy és Octavia találkozását harangozták be nagyon különlegesnek, szerintem ha Clarke-al találkozik, az maximum ölelés lesz. Meg szerintem Bellamy Echoval fog összejönni.
2017. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nyilván. Bellamy vekig halottnak hiszi a lányt, talán már nem is gondol rá, aztán meglátja, és csak úgy megöleli... Teljesen reális...


Egyébként nem mondtál újat, én is halottam a két Blake beharangozott jelenetéről, aminek ANNYIRA örülök!! Két kedvenc szereplőm. Blakek. <3

De azért Bellamy és Clarke találkozása se lesz egyszerű eset. Valami biztos lesz kettejük között, abból pedig két évad alatt Bellarke is lehet.

2017. aug. 28. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
szerintem mindenképp mert a rendező is tervezi
2017. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hope for life :D
2017. aug. 30. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es te ezt hol olvastad? Mert a rendező teljesen ellene van a Bellarke-nak, s mondta is hogy a sorozatban nem lesz. Ha azt szeretnétek, akkor olvassátok el a könyveket.
2017. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szia:)

kicsit késői a válaszom,de szerintem is össze fognak jönni.

Én is olvastam valahol erről egy interjút,ahol azt nyilatkozták,hogy a sorozat kezdésekor teljesen ellene voltak (mert a rendező nem akarta,hogy ilyen "tini sorozat" legyen plusz ne ez legyen a sorozat fő témája) ,de mostanra már van esély rá.

Én nagyon örülnék neki,ráadásul az utolsó részben szerintem sokkal közelebb kerültek egymáshoz.

Szerintem viszont az lesz,hogy Bellamy az évek során fönt összejön Echoval ,de mikor megtudja,hogy Clarke életben van,majd egyszer valamikor összejönnek!

2017. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!