Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig fut az "Odaát" című...

Meddig fut az "Odaát" című sorozat?

Figyelt kérdés
Hány évadra tartják az Odaátot? Én úgy hallottam,hogy 14 évados lesz,és utána befejezik. Csak azért kérdeztem mert egy nagyon jó sorozat,és nem szeretném ha befejeződne. Az lenne még a kérdésem,hogy a 9.évad mikor várható Magyar Szinkronosan?
2017. ápr. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokáig, ameddig a színészek akarják. A 20. évadig még elképzelhető.

Bár én szerintem igazi Odaát csak az első 5 évad volt. Az utánna jövő 5 béna volt, a 11. és 12. nem rossz.

2017. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. A 7.évad unalmas volt nekem. A többi elment.
2017. ápr. 13. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy elakarják érni a 300. epizódot vagyis 14. évadig tervezik. De amúgy a színészek és más dolgozók is nehezen válnak el a sorozattól. De kitudja, hogy a 300. után nem-e folytatják, mert ezt a sorozatot is eredetileg az 5. évadig tervezték csak azért veszitek észre, hogy onnantól a sorozat már vicc (bár szerintem nem)
2017. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!