Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The mist (Stephen King)...

A The mist (Stephen King) sorozatban ugye benne lesznek a szörnyek? Erről van valami információ?

Figyelt kérdés
Most jött ki nemrég az előzetes és ott egy kicsit úgy tűnik, hogy valami misztikus akármit akarnak belőle kihozni, ami az elmével játszik és ez kicsit megijeszt.

2017. ápr. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Infó nincs róla, de szerintem egyértelműen benne lesznek.

Az, hogy próbálnak misztikusságot is belevinni ne ijesszen meg, kitudja, lehet ütős lesz :)

2017. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2007-es film után nagy csalódás volt számomra. Szörnyek csak szorványosan vannak és akkor is csak rövid ideig.
2017. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is csalódtam. A 2. rész után nem bírtam tovább nézni.

Nagyon féltem, hogy emberi dráma lesz...pedig ez a történet pont a furcsa szörnyek/állatok miatt volt jó.

2017. aug. 31. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek a legnagyobb szörnyek ebben a sorozatban.


Többször fordult elő, hogy ember ölt meg embert, mint hogy valami más öljön meg egy embert.

2017. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!