Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az a sorozat amiben...

Mi volt az a sorozat amiben milliomosok életét mutatták be?

Figyelt kérdés
Megőrülök már vagy ezer féle képpen beírtam a keresőbe hogy szegény gazdagok mert ez volt a magyar címe de olyan mintha a CIA eltakarította volna minden maradványát pedig még emlékszem hogy a youtubon néztem a részeit. A spektrumon vagy natgeon ment de most semmi találat. A google nem talál se képet se videót se semmit ami erre a tv sorozatra utal . Kb 2010 es vagy utáni lehet a sorozat de mintha a föld nyelte volna el.

2017. ápr. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosabban: Szegény milliomosok ?
2017. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De semmit nem dob ki . A szegény milliomosokra egy filmet dob ki nem a spektrumos sorozatot.


Ennyit erről az internetre ami felkerül az le nem jön,nem a faxt nem de még a googli se mutat rá találatot pedig két éve ha néztem.

2017. ápr. 14. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A milliárdosok mesés és sanyarú élete
2017. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!