Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legerosebb yugioh...

Melyik a legerosebb yugioh szorny kártya?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Exodia
2017. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Exodia, de ez több lapból áll. Egyébként a kékszemű hósárkány a legerősebb.
2017. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én azt hittem a 3 isten kártya a legerősebb
2017. ápr. 18. 21:16
 4/6 BodorTibor válasza:

Hát ez bizony nagyon de nagyon nehéz kérdés. Mert rengeteg erős szörny létezik, támadóerő és szörny képességek szempontjából. Ám mindegyiknek megvan a gyengéje. Ráadásul a legerősebbeket néha pokolian nehéz megidézni. Ha most eltekintünk Exodiától, akkor támadó erő szempontjából a Five Headed Dragon a legerősebb, legalábbis azok közül amiket én ismerek. Ám őt nagyon nehéz lehívni. Utánna jön a Blue eyes ultimate dragon, vagy más néven 3 fejű kékszemű hósárkány. Úgyhogy nagy tévedés, hogy a kékszemű hósárkány a legerősebb, mert messze lemarad ezektől. Ráadásul ezek még csak fúziós szörnyek voltak. De kapásból tudok olyanokat mondani amik nem azok, és mégis messze felülmúlják a kékszeműt, támadóerőben és képességekben is.


Pl.: Super Conductor Tyranno. 3300-as támadóerő, 1400-as védelem. A képessége pedig az hogy ha feláldozol a térfeleden egy szörnyet, 1000 életpontot vehetsz le az ellenfeledtől, de abban a körben ez a szörny nem támadhat.


Tessék, nem csakhogy erősebb mint a kékszemű hósárkány, de még képességei is vannak. A kékszeműnek nincs. Ami viszont az én személyes kedvencem, és amit én az egyik legerősebb szörnynek tartok az a...


Blue Eyes Shining Dragon: Más néven a akékszemű Fénysárkány, vagy ragyogó sárkány. Ezt is nehéz lehívni, és alapból ugyanakkora a támadó és védelmi ereje mint a kékszeműnek. Viszont ha egyszer lehívják, minden temetőben lévő sárkány osztályú szörny után 300 támadó pontot kap. vagyis ha a szokásos módom hívjuk le, akkor már a temetőben van a 3 kékszemű és a háromfejű is. Ez kapásból megemeli a támadóerejét 4200 pontra. Máris erősebb mint az isten kártyák. Kivéve talán Ra-t mert neki mindig kérdéses a támadóereje. Ám ez még nem minden, mert ez a szörny képes semlegesíteni minden ráható csapda vagy varázslap hatását, valamint a szörnyképességeket is. Egyes yugioh-s oldalakon istenverő lapnak hívják. És van még egy képessége ami a rendes leírásban nincs meg, de az animében használják. Ha feláldozod ezt a lapot akkor bármelyik kártyát elpusztíthatod a pályán. Akár a tiédet akár az ellenfeledét.


Egyetlen gyenge pontja van csak. A támadó ereje. Ha sikerül megidézned egy nála nagyobb támadó erejű szörnyet, akkor máris elpusztíthatod.


Szóval ha engem kérdezel, akkor összességében én ezt tartom a legerősebb lapnak. De ez csak az én véleményem. Biztos lesz majd olyan, aki tud ennél erősebbet is mondani.

2017. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Yubel.

0 a védelmi és támadó pontja, de csatában nem pusztítható el és ha támadó állásban van és az ellenfél megtámadja, akkor annyi életpontot veszít, amennyi a szörnye támadó pontja.

Egyetlen hátránya, hogy minden kör végén áldoznod kell a mezőről egy szörnyet, vagy elpusztul.

Ha Yubel a mezőről a temetőbe kerül, kivéve a saját képessége által, akkor megidézheted a 2. változatát(yubel terror incarnate), akinek már nem kell áldozat, hogy a mezőn maradjon, és megörökli Yubel képességét is. Sőt, van új ereje is. Minden köröd végén elpusztíthatod az ellenség összes szörnyét.


Egyetlen hátránya, hogy ha blokkolják a képességét, akkor simán elpusztul és még életpontokat is vesztesz, ha leütik.

2017. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gibbon28 válasza:
Ez elöttem válaszolók mind tévednek a legerősebb yugioh szörny a dragoon
2022. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!