Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Attack on titan Eren és mikasa?

Attack on titan Eren és mikasa?

Figyelt kérdés

Eren es mikasa össze fognak jönni?

Ha nem is most de a jövöben, mert mikasa is szerelmes erenbe én úgy vettem észre.



2017. ápr. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nos, erre csak az író tudja a választ. Sokan azért nem szeretik ezt a párosítást, mert nagyon egyoldalúnak tűnik. Azért ez nem igaz. Ha nem bánod, kifejtem. Remélem olvasod a mangát, anélkül égbekiáltó spoiler lesz!


Kezdjük azzal, hogy Eren mindig is féltékeny volt Mikasara az elején. Ezt be is vallotta a 72. fejezetben. Ezt már csak én mondom, de tuti azért volt mindig bunkó vele, mert tiszta cikinek érezte, hogy egy lány erősebb nála, és az a lány még úgy is kezelte, mint egy csecsemőt, körülbelül. Igen, Mikasa mindig is féltette Erent, de voltak pontok, amikor ő is belátta, hogy ez kicsit irreális, és nem sodorhat bajba másokat azzal, hogy meggondolatlanul védi Erent, aki amúgy is képes harcolni.


Az egyik kedvenc jelenetem még mindig az, mikor Armin nagy beszéde előtt veszekedtek, mint valami vén házaspár, és Eren, aki utálta, hogy Mikasa mindig féltette őt, kijelentette, hogy ő nem Mikasa tesója, sem pedig a gyereke. Ergo Eren sosem tekintett úgy rá, mint egy húgra/nővérre. Inkább, mint valami vetélytársra. XD Közben viszont fontos neki a lány, mert része a "családom" fogalomnak. Mikasa számára szintén. Eren=család. Armin speciel egy más kategória. Szerintem elég világosan kiderül, hogy Eren és Mikasa őt nem látják a "család" fogalomban, még akkor sem, ha ő a legjobb barátjuk stb.


Mikor ketten mentek le a pincébe, az megható volt. (Igaz ott volt Levi és Hanji is, de Armin nem, mert ez szánt szándékkal az ő pillanatuk volt, és kész.)


Na és persze az 50. fejezet. :D Ahol Mikasa gyakorlatilag szerelmet vall Erennek. Na jó nem, de megköszöni, amiért megmentette és odaadta neki azt a sálat. Eren egészen addig abszolút nem értette, Mikasa miért aggódik miatta annyira. Utána viszont sokkal elfogadóbb lett Mikasával szemben, eljutott arra a szintre, hogy képes bocsánatot kérni és megköszönni neki dolgokat.


A legnagyobb probléma velük az, hogy mind a ketten azt hiszik, hogy na márpedig ők nem jók a másiknak. Ez sem tudatosul feltétlenül bennük, de valahol önbizalomhiányosak. Erennek nyilvánvalóan van hős-komplexusa, és Mikasa mellett úgy érezhette, hogy neki nem kell hős, vagy legalábbis nem olyan, akit folyton pátyolgatni kell. Ez az egész onnan indult, hogy Carla, az anyukája, megmondta neki, hogy férfiként kellene viselkednie, mert Mikasát is védenie kell. Csak hát, Mikasa elég badass, de még így is megmentette, nem is egyszer.

Mikasa pedig látványosan is kimutatta már,hogy nem érzi azt, hogy jó volna Erennek. Féltékenységi jelenetek, 73. fejezet, mikor Arminnal beszélt Eren, és a 90.fejezet, ahol visszahőkölt Erentől, mert Floch kijelentette, hogy Mikasa képes lett volna hagyni Armint meghalni (ezzel ártva mindkét srácnak, de kevésbé az emberiségnek).


Kvázi azt érzem, hogy falak vannak Mikasa és Eren körül. Nem igazán értik egymást a legtöbb helyzetben. Ugyanakkor törődnek egymással annyira, hogy lehet belőlük valami, ha az írónak ez a terve. Majd kiderül, a legvége előtt nem hiszem.

2017. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal nagyobb esély van rá, hogy egyáltalán nem lesz happy end senki számára, ráadásul az utóbbi mangafejezetekből (mármint amik Erenékről szólnak, nem a másik városról) az jött le, hogy már Armin és Mikasa sem képes lépést tartani Eren harcmániájával (lásd: pl a tengerparti jelenet)

De ha össze is hozza őket Isayama a végén, jó lenne, ha előtte írna Mikasának egy önálló személyiséget, ami nem abból áll, hogy az idő 90%ában Eren kutyájaként funkcionál, Erennek meg rohadtul el kéne engednie ezt a megváltókomplexusát.

Kenny azt mondta hogy mindenki rabja valaminek: Mikasa az Erennel való kapcsolatának, Eren viszont a saját ideáinak és képzelgéseinek. Ha ezt megoldja Isayama, akkor lehet belőlük jó páros a végén.

2017. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 20. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Happy End tuti nem lesz, mert Eren már ígyis-úgyis meg fog halni, mert az Óriások Erejének ez a "mellékhatása". Ha megszerezted az Erőt, 13 év múlva meghalsz
2017. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!