Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no kyojin-ban (Attack...

Shingeki no kyojin-ban (Attack on Titan) Eren és Mikasa majd járni fognak egymással?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem jó lenne... Most nézem az animét, és olyan jó lenne, ha már az 1. évadba nem, de a 2. évadba együtt lennének. Nem értem, hisz NEM veszi észre, hogy Mikasa oda van érte, pedig csak Erennek "kérnie" kéne... Nektek mi a véleményetek?

2015. ápr. 1. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesznek együtt a 2.évadban sem, mivel a manga alapján csinálják és abban sincsenek együtt.

Plusz ez a történet nem a szerelemről szól.

2015. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De olyan jó lenne...
2015. ápr. 1. 21:42
 3/25 A kérdező kommentje:
De akkor is lehetne benne...
2015. ápr. 1. 21:48
 4/25 anonim válasza:
94%
Hülyeség lenne egy ilyen húzással elcseszni az egész animét.
2015. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Imádom ezt a mangát (az animét is), szóval nagyon remélem, hogy nem cseszik el nyamvadt szerelmi nyáladzással.
2015. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire tetszik a szerelmi szál egy anime-ben akkor nézz olyat amiben ez megis valósul :D pl sowrd art online.Én szeretem azt is meg az attack on titan-t is de ebben én se tudnám elviselni a szerelmi szálat , egyszerűen nem illik bele a story-ba.
2015. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mikasa félig-meddig már szerelmet vallott egyszer Erennek, tehát teljesen aromantikus nem lesz a történet (pláne, hogy más szerelmi szálak is előbújtak azóta), de nagy rózsaszín romantikázásból Hannah és Franz szerelme volt az utolsó. (Akik ugyebár a legelső fejezetekben meg is haltak.)

Nem fog teljesen szerelmi szál nélkül maradni a sztori, de egyértelműen nem az fog előtérbe kerülni. Az ilyesmi itt sokkal egyszerűbb módon nyilvánul meg. (És szerintem jobb is így.)

2015. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
40%

Soha nem fognak járni, mert testvéreknek tekintik egymást.

Nem mellesleg, a kiképzésük 5 éve alatt is folyamatosan együtt voltak és akkor sem jöttek össze.


Amúgy nálam éppen azzal csesznék el az egészet, ha összejönnének. Számomra pont az a szép, ahogy jelenleg éreznek egymás iránt.

Mikasa valószínűleg Jean-nal fog összejönni, ha együtt lesz valakivel, mert ő már a történet eleje óta rajong érte, amióta csak meglátta Mikasát. Gondolom nem véletlenül van benne ez a szál.


Elmondok neked pluszban egy érdekes lehetőséget, amit angol oldalakon nagyon sokat pedzegetnek. Az egész történetet a jövőben Armin meséli el, tehát valószínűleg Eren és Mikasa akkor már nem fognak élni. Arminból pedig valamiféle parancsnok lesz, mivel nagyon jó a stratégiai érzéke. Valószínűleg Pixis helyét veszi majd át.

2015. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni,hogy ki meséli.
2015. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az animében Inoue Marina lett a narrátor, nem áll kapcsolatban Armin karakterében. Nem Armin hangján mondja fel a narrációt, és a stáblistában is külön van "narrátor" szerep.

Jeannak valóban tetszett Mikasa, de azért ebbe is gondoljunk bele: mikor Jean elhatározta, hogy ő biza a vágott szeműt szedi össze, 12 éves volt. Mikasa kábé le se kakkantotta ezt. Aztán meghalt a legjobb barátja, aki mondhatjuk, hogy az egész sorozatban a legközelebb állt hozzá, azóta egyáltalán nem mutatta jelét, hogy még mindig érdekelné Mikasa, sőt, kifejezetten lekezelő is volt már vele. Amíg Mikasára hajtott, inkább a nagyszájú menőgyerek volt a sorozatban, Marco halála után pedig felnőtt és kipattant a rózsaszín buborék (egészen addig azt se realizálta, Reiner milyen erős).

És most jön a SPOILER része a dolognak.

Tény, hogy Eren nem potenciális barátnőként tekint Mikasára, de az a "köszönöm, hogy ott voltál nekem"-monológ elárul egyet s mást Mikasa szemszögéből.

Az pedig, hogy ketten együtt vannak, nem csak azt jelentheti, hogy onnan kezdve együtt lovagolnak a naplementébe. Bertholdt is szerelmes Annie-be, mégse rontja el a sztorit, hogy ez kiderült (not to mention ők is össze voltak zárva 3 évig -annyi a kiképzés, de valószínű, hogy előtte is voltak együtt -, mégse lett belőle románc).

2015. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!