Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars 6. része idején (...

A Star Wars 6. része idején ( A Jedi visszatér ) még eszébe juthatott Darth Vadernak Padme, vagyis emlékezhetett még rá?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?

2017. ápr. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne emlékezett volna rá?
2017. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen érzés lehetett, fájhatott neki?
2017. ápr. 16. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Elnyomta érzéseit, hogy a saját önmaga nevét is. Tehát nem fájt neki, mert nem is akart emlékezni rá.
2017. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne jóság, igaz nagyon kevés, de az egész életét depresszióban és nyomorúságban töltötte el. Így hát biztosan ami neki fontos volt arra végig emlékezett. És miután megtudta, hogy van gyereke nem is egy, így fokozódott az érzelmei a jó oldal felé. Az uralkodó amúgy sem tudta Darth Vader-t 100%-osan az ő oldalára állítani. A végén ugye nem véletlen választotta a jó oldalt és megmentette a fiát. De ezt lehetne még nyálazni.
2017. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

A film kb egyidős velem. Először németül láttam egészen kicsiként, majd nagyon sokáig nem, vagy ha ment is a tévében, itt-ott, sosem figyeltem, csak háttérzaj volt. Az előzménytrilógia során szerettem bele az univerzumba (Igen, vannak ilyen emberek, akiknek bejött :P), és néhány éve néztem meg újra az eredeti trilógiát is. Tök gáz, hogy 30 évesen esett le, hogy _ki az a jedi_ aki visszatér :o


Én azt gondolom, DV sosem felejtette el Padmét. Ha így lett volna, akkor az sem hatja meg, hogy van gyereke. Hiszen ez pont ezért fontos, mert a szerelme él benne/bennük tovább.

2017. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy elfelejtette. Ezért mentette meg a végén Lukeot.
2017. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem felejtette el, hiszen ezért állt a sötét oldalra, mármint a végső célja az volt, hogy akkora jedi legyen, hogy a halottakat is visszahozhassa, konkrétan padmét, aki persze azért halt meg, mert ő a sötét oldalra állt, amit persze előre látott az uralkodó. De hogy ezt anakin nem látta előre?
2017. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!