Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb éved a Skam-ben?

Figyelt kérdés

Válaszaitokat indokoljátok kérlek ^.^

Előre is köszi :3



#sorozat #Skam #Iska&Even #Noora&William
2017. ápr. 23. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a második évad tetszett a legjobban, mert Noora a kedvenc karakterem. Ha létezik tökéletes ember, na akkor ő az:D

Ezt követi az első évad, mert ott még egyrészt megvolt az újdonság varázsa is, plusz akkor még bírtam Evat, és nagyon jó volt a párosuk Jonasszal, aki egyébként nagyon szexi:D

A harmadik évad viszont nekem nem jött be annyira. Isak cuki nagyon meg az alapkoncepció is tetszett, viszont (számomra legalábbis) Evennek nagyon csúnya, irritáló unszimpatikus feje van, és nekem nem illett bele ebbe a habos-babos szerelmes képbe.

2017. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3 évad a kedvenc. Nagyon szerettem Isak és Even párosát. Plusz az egész évad érdekes volt, ahogy Isak feldolgozta, hogy akkor ő most a fiúkat (is?) szereti. Nagyon cukik voltak. :)

Utána második évad. Noora nálam is nagy favorit volt. Bár az évad végére már néha kicsit túl akadékoskodónak tartottam. Nah meg a párja William is helyes volt. Bár nem lepett meg hogy úgy alakult a kapcsolatuk a 3 évadra ahogy... de amíg tartott cukik voltak. :)

A 4.évadot még nem kezdtem el, de mindenképpen meg fogom nézni.

Egyébként nem tudom hogy csak én vagyok e így de nem bánnám ha Christoferről is lenne egy évad. Nagyon bunkó és gátlástalan srácnak tűnik, de talán pont ezért mégis érdekel a karaktere, hogy miért ilyen. Plusz nagyon kíváncsi lennék milyen lányt találnának mellé...

2017. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Evával kavarnak most, és nem lesz sajnos több évad :(
2017. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik volt a kedvencem, Isakot már előtte is nagyon szerettem, tök cuki :D Imádtam, hogy Evennel egymásra találnak, és imádtam nézni Event *-*

A mostani, negyedik évad is nagyon tetszik, Sana mindig szimpatikus volt.

2017. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodok, de ti hol néztétek a 3. évadot?:D Csak mert én sehol sem találom.:( A skam.hu oldalon tudom, hogy fent van hat rész, azokat láttam is, de a többire egyszerűen sehogy sem találok rá. Előre is köszi:)
2017. máj. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a sorozatbaráton néztem, de azt hallottam, hogy sok videómegosztóról le lettek törölve az epizódok, nehéz rábukkanni. Ha kell meghívó sorozatbarátra, akkor írj és küldök, hátha ott megtalálod.
2017. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 4. évad.

Első évadot szerettem, mert nem a szokványos tinilámurszerelmi történet volt, érződött, hogy a karakterek egy - egy döntése komoly hatással vannak.

Második évadot a feléig se bírtam. Most komolyan letettek egy nagyon jó első évadot az asztalra, aztán előálltak ezzel a valamivel. Förmedvény se megfelelő jelző rá. Kreatívak voltak a legelső évaddal, erre bedobják a legsablonosabb sablont: feminista csaj & csúnya, gonosz srác, aki trófeaként tekint a csajokra az elején, de végül kiderül mindennek komoly oka van, valójában, cuki, jófiú. Utálak, dögölj meg, hányok tőled, aztán megyis a vad smárolás. Kb. a feléig bírtam aztán nem néztem tovább.

Harmadik évadba inkább bele se kezdtem. Nincs semmi bajom a melegekkel, van lezbikus barátnőm is minden, de a második évad után inkább bele se gondoltam miként ábrázolták a meleg kapcsolatot a sorozatban, így megse mertem nézni.

Negyedik évadot elkezdtem nézni és azt kell mondanom ez eddig a legjobb évad. A történet jó, itt is legalább van súlya egy - egy döntésnek, még az első évad színvonalát is felülmúlta. Így végképp nincs mentség a készítőknek a borzalmas második évadra.

Az plusz pontot jelent, hogy férfiként rátudtak venni az első évad és a negyedik évad eddig megjelent részeinek megnézésére.

2017. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első része nagyin tetszett az úgy megalapozta ezt az egész csodát. Aztán a második évad is valami elképesztő volt. Imádom Noora-t a stílusa valami elképesztő. A harmadik évad mondani valója nekem annyira nem jött át. Nem ítélem el a melegeket tényleg nagyon aranyosak de Even betegsége egy kicsit elhidegítette a 3. Évadot.. viszont a 4. Évaddal mindent helyre hoztak imádom Yousef-et megkedveltem Sana-t annyira imadom ezt a párost pedig az elején nem igazán szerettem Sana-t.. sajnos ma tudtam meg hogy nem lesz 5. Évad amitől nagxon ki voltan borulva és le is vitt az életről..
2017. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. évad a kedvencem, imádom Noora és William párosát. A 4. évadot is imádtam, Sana karaktere addig kicsit távol állt tőlem, de nagyon megszerettem. Az 1. és 3. is tetszett, bár a 3-al nehezen barátkoztam meg, valahogy a hangulata miatt talán. Az 1-ben szerettem Eva karakterét, de hogy őszinte legyek végig azért szurkoltam, hogy ő és Chris összejöjjenek, és nemcsak azért, mert Jonastól falra mászok, hanem mert tök aranyosak együtt. A 4. évad utolsó részében meg is örültem, de túl korán, mert aztán nem várt fordulat következett be az ő szálukat illetően, aminek nagyon nem örültem.
2017. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első két évad nagyon rossz volt, nem szólt semmiről, csak drámázásról. A harmadik évad volt a kedvencem, mert az először antipatikus Isak karakteréből a kedvencem lett. Ezután a negyedik évad az, amit szeretek, bár Sana karaktere valamiért zavaró, talán a ridegsége miatt, de inkább a témákat nézve volt ez a két évad érdekes és hasznos rengeteg embernek.
2017. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!