Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hacksaw Ridge-A fegyvertelen...

Hacksaw Ridge-A fegyvertelen katona miért kapott +18-as karikát?

Figyelt kérdés
Még nem láttam a filmet, viszont mielőtt megnézem érdekelne, hogy miért kapott ilyen durva korhatárt. Nagyon véresre sikerült? Sok a csonkítás? Na jó ez a film végül is katonákról és háborúról szól, szóval gondolható, hogy lesz benne bőven öldöklés, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2017. ápr. 23. 19:49
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
100%
Nagyon véres, az igaz. Csonkolt kezek, lábak. Bár az embert már nem indítják meg ezek se annyira, ha nézi este a híradót.
2017. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Az előzetesnél is mindenki ezt kérdezte.:D Hogy őszinte legyek én már rosszul voltam a sok vértől :'D De attól függetlenül már vagy 5x láttam egyszerűen megunhatatlan. Nálam a top1-es film
2017. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!