Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a "13 okom volt" c....

Megnéztem a "13 okom volt" c. filmet, de nem értek pár dolgot!?

Figyelt kérdés

Ma fejeztem be a sorozatot/filmet, de lenne pár kérdésem: Tony miért volt rajta azon a lapon, ha nem szerepelt a kazettákon? Alex miért lőtte magát fejbe, végül meghalt? A fényképész fiúnál(nem jut eszembe a neve:D) miért voltak fegyverek? Bryceot letartóztatták?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 28. 23:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szerintem Alex nem lett öngyilkos. Tyler elég furcsán viselkedett. Utaltak arra is hogy fegyvereket szerez, illetve letépi Alex képét, azok közül a képek közül amelyikeket (gondolom) az év könyvbe készültek. Szóval szerintem o ölte meg alexet. De volt egy olyan jelenet amiben ment egy mentő. Arra is szamithatunk hogy a következő évadban tuleli.(én nagyon remélem 🙏🏻) Azthiszem Clay azért került fel a kazettakra, hogy megtudja, hogy részben nem miatta halt meg Hannah. Clay magát hibaztatta és azt hitte hogy azon az éjszakán rosszat tett,mikor Hannah kizavarta. Azt meg nem lehet tudni hogy Bryceot letartoztattak. Én azt is nagyon remélem hogy igen. Már a sorozat elején (mielőtt még nem küldte el a képeket) éreztem hogy nagyon unszimpatikus karaktere lesz. De viszont nagyon jól játszotta a szerepet. 🤔😅 ja és még valami:Tony szerintem azért volt rajta a lapon mert gondolom neki adta Hannah a kazettakat. Bár szerintem ha aznap nem megy el sétálni hannah akkor nem történt volna meg aki történt 🤔
2017. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is nagyon remélem, hogy Alex nem halt meg, mert én kedveltem. Bryce nekem sem volt szimparikus, kicsit sem.

És igen, lehetséges, hogy ha azon az éjszakán Hannah nem megy el, akkor élne.

2017. jún. 10. 19:37
 23/25 anonim válasza:
Clay mit tett? Mamint ot miert hibaztatja Hannah, miert felelos o is a halalaert?
2017. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmeztem a filmet, akkor ő aztért volt rajta a kazettákon, mert ő is részese volt Hannah életének. A kazettán(ha jól emlékszem) mondja is a lány, hogy ő nem tett semmi olyant, ami miatt megölné magát.
2017. jún. 16. 18:49
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy láttad-e a második évadot, de abban mindenre választ kapsz.
2018. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!