Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, valaha bevállal...

Mit gondoltok, valaha bevállalja a Disney, hogy a köztársaság előtti időkről csináljon egy filmet, esetleg trilógiát?

Figyelt kérdés

Láttam voltak kérdések ezzel kapcsolatban, de hátha van új infótok a dologról, illetve érdekel mit gondoltok a témáról.

Már a Lucas-filmekben volt egy-két pici utalás régebbi korok szereplőire (pl. Darth Bane), engem nagyon érdekelne egy ilyen film, szerintem értelmesebb lenne, mint Boba Fett, meg Harrison Ford nélküli Han Solo filmekkel szórakozni...

Én azért is örülnék lenni, mert én nem szeretem ezt, hogy kb. bármilyen jött-ment írhat egy képregényt vagy könyvet csak úgy... Szóval szerintem jó lenne ha így rendet is raknának ebben a kérdésben egy (vagy több) filmmel és a kánon részét képezné.



2017. máj. 1. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Először a beígért filmek fognak jönni,a kilencedik rész után fognak többet mondani.Utalt rá a Lucasfilm vezetője,hogy más történeteket is elmesélnének.De ez sok mindentől függ.Tényleg nem jó hogy szinte bárki írhat könyvet,képregényt aztán meg majd elkezdi ütni egymást a történet.
2017. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, de valszeg sokat kellesz rá várni.

Én az Old Republicot várnám nagyon, de sajnos szinte biztos, hogy teljesen kicserélik majd az eredeti kánont valami hülyeségre (lásd Darth Bane, ha már felhoztad)

2017. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenki az old republicot várja nem csak te.

de mivel a skywalker idővonalban még van lóvé,ezért azt ki kell futtatni.

mondjuk ami még engem is érdekelne onnan az egy sidious vagy plagues film,a republic commando,boba fett aztán csókolom,más már nem érdekel ahogy az új rész sem.


Ez a jött ment írhat könyvet dolgodat meg nem értem.

az sw könyvekre általában felkérnek egy írót.

az írás megkezdése előtt és közben a sw szakértők mindent elmondanak neki az összefüggésekről és a technikáról.

lefektetik a sztori fő kereteit hozzá,aztán az író összerakja egy regényben a darabokat.

ezért lényegében az összes sw könyv bérmunka.

eleve ki sem lehetne adni akármit,vagy megjelentetni más módon,mert jogvédett.

2017. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyék lennének, ha nem csinálnának filmeket azokról az időkről. De 2020 előtt nem hinném, hogy bemutatnának egy ilyen filmet. Még egy pár (vagy több) bőrt lehúznak a YE 32 és YU 34 közötti időszakról, és csak utána nyúlnak a régebbi korokhoz. Legalábbis én így tudom elképzelni.
2017. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!