Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi Minimaxos mesét...

Egy régi Minimaxos mesét keresek, kis fehér nyuszik?

Figyelt kérdés

2007-2009 körül adták (többször is láttam), kevésre emlékszem belőle...

Kis fehér nyuszi gyerekek voltak a főszereplők (öten voltak talán).

Ha minden igaz, tél volt (lehet, hogy egy karácsonyi rész volt, de én erre az egyre emlékszem, ezt keresem)

A történet maga valami olyasmi volt, hogy kint voltak a "gyerekek" és volt valami dolog, amitől féltek és el akarták kapni, vagy meglesni... Lábnyomokat találtak a hóban, valamikor talán egy alakot is láttak átmászni a kerítésen... 6-7 évesen én nagyon meg voltam ijedve, a vége egyáltalán nem maradt meg...

Ezen kívül olyan dolog is rémlik, hogy sátoroztak, de ez némileg üti a teles dolgot, ami viszont biztos. Ki tudja mondjuk... :D


Lehet, hogy egy kicsit zavaros, de nagyon szeretném megnézni, hogy mitől féltem annyira. :D


Régóta keresem, nem a Bob és Bobek, nem a Rabbids...


Bármit, ami csak egy kicsit is hasonlít, írjátok!! :D



2017. máj. 2. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt a Tappancs mesék, bár az sorozat, és nem fehérek a nyuszik, de hátha...
2017. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de köszönöm!
2017. máj. 3. 14:51
 3/12 Dnumiru ***** válasza:
Talán a bújj bújj szellem (ami anime) igaz akkor még volt animax és volt olyan rész amiben feltámasztották a nyúlat és rohadt nagy lett, és mivel nem tudott békében nyugodni ki akarta őket nyírni elvileg ebben van benne.Itt van a linkje : [link]
2017. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kérdező!És volt egy olyan rész amikor karácsony volt és a a 'város' központi karácsonyfája körül történtek furcsa dolgok,nem? Én is emlékszem,hogy nagyon féltem,de nem tudom a címét :(
2017. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dnumiru: Sajnos nem ez az, de köszi. :)

#4-es: Lehetséges, de sajna tényleg alig emlékszem... :/

2017. máj. 13. 20:16
 6/12 Dnumiru ***** válasza:

Biztos fehérek nem szürkék a nyúlak ?Akkor talán a címe : A hetedik testvér.(Ám ebben 6 kölyök és 2 felnőtt szürke nyúl van és főszerepben egy árva kutya Vacak a neve).Ez az utolsó tippem .


Itt egy oldal linkje ahol keresheted még (ha meg ezen is nézted akkor boccs) :

[link]

2017. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hetedik testvér jutott róla eszembe. Mondjuk attól nem féltem, de olyan szomorú lettem tőle mindig 😀😙
2017. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tipp:


Watership Down (1978).


https://www.youtube.com/watch?v=Q1n8E3ntWUg

2017. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az, de köszönöm :/
2017. júl. 9. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Max és Ruby talán? Vagy esetleg a Múminok(?), bár abban nem nyulak voltak, hanem valami furcsa állatok.
2017. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!