Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi Minimaxos mesét...

Egy régi Minimaxos mesét keresek, kis fehér nyuszik?

Figyelt kérdés

2007-2009 körül adták (többször is láttam), kevésre emlékszem belőle...

Kis fehér nyuszi gyerekek voltak a főszereplők (öten voltak talán).

Ha minden igaz, tél volt (lehet, hogy egy karácsonyi rész volt, de én erre az egyre emlékszem, ezt keresem)

A történet maga valami olyasmi volt, hogy kint voltak a "gyerekek" és volt valami dolog, amitől féltek és el akarták kapni, vagy meglesni... Lábnyomokat találtak a hóban, valamikor talán egy alakot is láttak átmászni a kerítésen... 6-7 évesen én nagyon meg voltam ijedve, a vége egyáltalán nem maradt meg...

Ezen kívül olyan dolog is rémlik, hogy sátoroztak, de ez némileg üti a teles dolgot, ami viszont biztos. Ki tudja mondjuk... :D


Lehet, hogy egy kicsit zavaros, de nagyon szeretném megnézni, hogy mitől féltem annyira. :D


Régóta keresem, nem a Bob és Bobek, nem a Rabbids...


Bármit, ami csak egy kicsit is hasonlít, írjátok!! :D



2017. máj. 2. 17:20
1 2
 11/12 Jól van ez így? ***** válasza:

#4 "És volt egy olyan rész amikor karácsony volt és a a 'város' központi karácsonyfája körül történtek furcsa dolgok,nem? Én is emlékszem,hogy nagyon féltem,de nem tudom a címét :("


Milo és a sárga fa rejtélye

2019. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dnumiru ***** válasza:
Bill és Ted's Bogus Journey (1991) vagy talán Night of the Lepus (1972) lehet...
2023. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!