Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Indiana Jones filmek közül...

Az Indiana Jones filmek közül szerintetek melyik lett a legjobb és miért?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem személyes kedvencem a Végzet temploma, de talán a legjobb a 3. rész.

Szakmai szempontok szerint viszont az első a legerősebb. :)


A negyedikről viszont jobb szót sem ejteni.

2017. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
És azért szeretem nagyon a 2. részt, mert szerintem ez a legkalandosabb, legintenzívebb epizód.
2017. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Nekem Az utolsó kereszteslovag(asszem készítés szerint ez a harmadik, időrendben nem tudom, hol helyezkedik el... ), mivel jól alkalmazza azokat az elemeket, amelyek beváltak a frigyládásnál, de szórakoztató újításokat hoz, és nem mellesleg ennek a legjobb a humora, ami főként Indie és az apja közti ellentétekből fakad(bár vannak más nagyon vicces részek is, mint például, amikor Harrison Ford kidobja a zeppelinből a német tisztet :D). Illetve ehhez kapcsolódik, hogy Sean Connery színészi játéka is kiváló, az akciók is ugyanolyan jól megkoreografáltak, mint a frigyládás esetében... szóval ez a kedvencem. :)
2017. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. A 2. vh jó talaj volt a kincsvadászatnak.
2022. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!