Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók; Kai Parker....

Malachai kérdése:

Vámpírnaplók; Kai Parker. Valaki mesélne ő róla?

Figyelt kérdés
Szép napot! Mindössze csak szeretnék kérni segítséget. Sajnos nincs időm arra, hogy sorozatot nézzek, viszont nagyon megtetszett a vámpírnaplókból Kai Parker, akit Chris Wood alakít látszólag teljesen tökéletesen. Gifekből, videókból már rájöttem, hogy nem egy pozitív karakterről van szó, hanem egy nagyonnagyonnagyon gonosz karakterről. Valaki segítene nekem, és mesélne Kai-ról részletesen, terjedelmesen? Minden infóra nagyon kíváncsi vagyok, még a saját véleményre is! Nagyon érdekelne, mert annyira különlegesnek tűnik az a karakter. Köszönöm szépen előre is a segítséget <3

2017. máj. 4. 08:44
 1/6 anonim válasza:

Szép napot! Véleményem szerint jobban járnál ha néznéd a sorozatot mert így semmi értelme.. egyszerűbb ha nézed úgy jobban megismerheted őt ha ennyire a rajongója vagy, vagy is hát ha ennyire megtetszett neked!

De ahogy már te is írtad ő egy nagyon gonosz karakter.. és ez csak karakter nem a valóság, ez mind csak sorozat és szerep az egész, felesleges egy karakterbe szerelmesnek lenni. De ha ennyire érdekel akkor mind amit tudni akarsz róla ott van a Wikipédián.

És bocsi a megfogalmazásért de ez a véleményem, és te kérted a saját véleményt

2017. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló: huh... tulajdonképpen a gyerkőcöm és a munka mellett nem igazán tudom a sorozatot olyan szinten elsajátítani. Teljesen igazad van, de az a baj, hogy a sorozat olyan karaktereket is magába foglal, akik nekem korántsem szimpatikusak, és lényegében ő róluk van szó, nem konkrétan maga Kai-ról. A 'megtetszett' kifejezésem pedig nem arra "gondolt", hogy én most szerelmes vagyok belé. Nem a tinédzserkoromat élem, lehet, hogy akkor olyan szintű rajongója lennék :)

Illetve tisztában vagyok vele, hogy ott a wikipédia, de még megboldogult lánykoromban sajnos nem volt lehetőségem, hogy angolt tanuljak. A saját véleményt pedig a karakterre értettem, nem teljesen arra, hogy milyen csúnyarossz ember vagyok, hogy segítséget kértem :D Mindenesetre azért köszönöm!

Ill. továbbra is várom a segítséget:3

2017. máj. 4. 09:33
 3/6 anonim válasza:

Huhh..akkor megértelek de minden gyerkőc mellett lehet szerintem pihenni este ha úgyvan, és kell hogy az ember szánjon magára egy kis időt nem mindig a hajtás, de ez az én véleményem. nyilván minden ember más és más, viszont akkor gondolom te már inkább ilyen közép korú lehetsz a le írásod alapján, bár nem értem mert azért a középkorú emberek nem igazán szoktam ilyen megfogalmazást írni és ilyet pedig végképp nem ' :3 néhányan örülnek ha jó matricát küldenek el ( előre is bocsánat, ezzel nem szántam megsérteni senkit, de a szüleim alapján én ezt tapasztaltam)

Szóval mindössze ennyi lenne a válaszom, és bocsi ha nem a legjobban válaszoltam neked

2017. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor te nem túl sok velem egyidőssel beszéltél :D Örülök, hogy ezt megvitattuk :D
2017. máj. 9. 12:42
 5/6 anonim válasza:

Hát.. hidd el nekem hogy volt részem beszélgetni veled egyidősökkel, de ha kicsit bele gondolsz a középkorú emberek akiknek tegyük fel már vannak gyerekeik azok nem kérdezgetnek 'Kai Parkerről' aki leginkább tini sorozatokban szerepel leginkább a '16' éves korosztály van oda az ilyen szereplőkért, csak mondtam egy példát, de ez így van.

De ha te ilyet nézel ennyi idősen gyerek mellett az már nyilván a te dolgod.

De teljesen biztos vagyok abban hogy te nem középkorú vagy, és most hogy ezt megvitattuk további szép napot neked! :)

2017. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dalmaaaa2 válasza:
Szia. Ha esetleg még mindig érdekel a válasz (ennyi év után is) szívesen írnék róla. Sajnos csak most találtam meg ezt a kérdést. Most végeztem a sorozattal így talán még frissek az emlékek
2022. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!