Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kb 3 napja letöltöttem egy...

Kb 3 napja letöltöttem egy sorozat ncoron (szökés) 4. részét és hogy nagyon lassan seedel. Kb 4 giga volt a rész és 3 napja megy és 112 mega ment eddig fel meg mindig azt írja hogy feltöltési seb 0B/s ez miért van?

Figyelt kérdés
Kb 4 giga volt a rész és 3 napja megy és 112 mega ment eddig fel meg mindig azt írja hogy feltöltési seb 0B/s ez miért van? ez kb mikorra fog feltöltődni mert nem akarom hogy kickeljenek ilyenek miatt. Vagy fel se kell vissza seedelni? Mert tegnap reggel úgyhagytam a gépet seedelt a utorrent de este megnéztem és még mindig ugyan azt irja h 112 mega és a profilomnál is irja hogy még futtatja a torrentet és irja h arány nincs fel seb 0 és az össz többi is 0

2017. máj. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van a 48 óra seedidő az egy egészes arány mellett,egyiket teljesíteni kell,vagy a seedidőt vagy a feltöltött adatmennyiséget.Egy 8 éves torrentnél szerinted mikor töltenéd vissza ha épp nincs rá kereslet?

Most nem te torrentedről beszélek(8 éves)hanem más.

Az aktivitás fülre kattintva megnézheted hogy mennyi ideig kell még seedelned az adott torrentet.

2017. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ hasznos volt még nagyon új vagyok rajta azért nem ment.
2017. máj. 4. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van még segítségre ebben a témában,írj privátot és segítek. :)
2017. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ó, milyen kedves a válaszoló, ritkaság!:)
2017. máj. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!