Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsból melyik karakter...

A Star Warsból melyik karaktert utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Mivel szinte mindenki Jar-Jart, ezért ha őt, akkor a második legkevésbé szimpatikust írjátok.

2017. máj. 4. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Anakin Skywalkert az előzménytrilógiában.

Ez a Padmés Anakinos szerelmi szál annyira borzalmasan lett megalkotva, hogy ki se tudom fejezni mennyire súlytalan, vacak valami lett. És erre épül az egész Vaderré válás... jaj.

Ezután:

Az Ewokokat. Bár az túlzás hogy utálnám őket. Különösebb bajom nincs velük, csak megoldhatták volna a Lázadók és Ewokok vs. Birodalmi Rohamosztagosok csatát egy kicsit egyenlőbben, hogy láthassuk, az Ewokok is képesek elhullani egy háborúban. (ha jól emlékszem 1 db-ot láttunk meghalni). Tudom, ez vérszomjasan hangzik, de mégiscsak egy csatáról van szó, ahol lövöldöznek egymásra a felek. Emberek, élőlények halnak meg.


Egyébként az Ewokok létjogosultságát megértem, valamivel enyhíteni kellett a Jedi Visszatér végén található feszült, sötét hangulatot. Gyerekek is nézik, nekik is kell valami.

2017. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos,én csak az első részeket láttam(vagyis megjelenés szerinti elsőt,nem a történeti elsőt)és mindegyik karakter szerethető volt számomra.A többi részt nem láttam.
2017. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretem Jar Jar-t, de csak a vele kapcsolatos teóriák miatt, úgy nézve egész kemény karakter :D

Akit a legkevésbé, az nekem is Anakin az előzmény trilógiából.

2017. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
C3PO-t ki nem állhatom... Nyivákol egész filmben, és idegesítő a hangja is.
2017. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

az ewokok elvileg gazdasági okból jöttek,mert nem volt lóvé a vuki bolygó megjelenítésére.

bár ez azért lehet kamu,mert mennyiből tartott volna hogy az 50 törpe helyett 50 colost öltöztetnek szőrbe és máris nem lett volna infantilis a sztori.

szóval 2. helyezettek az ewokok.

a gungenek mindenestül a 2 helyen.

és bár szükségesek mindenképp a filmbe,de a tutyimutyi jediket sem csíptem igazán,ahogy ott agyaltak,hogy mit csináljuk,meg tanácskoztak.

egyedül akkor voltak jók amikor lecsaptak a geonózison,bár ott is inkább a klónok voltak ütősek.

2017. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Engem is legjobban Anakin és a szerelmi szál idegesít az előzmény trilógiából (főleg a második rész).

De az elsőben Jar-Jar jónéhány jelenete is zavaró.

Na meg ja, az ewokok sem a kedvenceim...

2017. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a hetedik részből az a szemüveges bártender
2017. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Sidious.. szánalmasan túl lett erősítve, klóntest, stb, nevetséges :D
2017. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Sidious egy zseni volt. A szellembörtönös eset után klónoztatta magát hogy többet ne történhessen hasonló, majd Thrawn legyőzése után visszatért és majdnem nyert
2017. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudom, ismerem a régi kánont. Csak szerintem ez rohadtul nem illik a SW világába, ahogy Palpatine hatalmas erejét sem indokolja semmi, főleg a filmekben mutatott ereje alapján. Vitiatenél már más a helyzet, ő 10 évesen megölt egy Sith-et, 13 évesen meg bolygókat foglalt el, bár ha már itt járunk ez is egy baromság
2017. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!