Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsból melyik karakter...

A Star Warsból melyik karaktert utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Mivel szinte mindenki Jar-Jart, ezért ha őt, akkor a második legkevésbé szimpatikust írjátok.

2017. máj. 4. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
A sötét oldal erőssé tette őket.
2017. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az összes karakter jó!

Legyen Jar-jar, Anakin vagy akármelyik...

nekem nincs olyan hogy utálom... minek? :D

Mind hozta azt amit kell... mellesleg Anakin egy bedessz EPIC karakter, Jar-Jar meg vicces. ;)

2017. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Akkor a másik 1000 sithet miért nem tette erőssé? :D

Ismétlem, nincs ami indokolja az erejét. Plagueissel sem mert kiállni, hátból ölte meg, miután leitatta, pedig Plagueis azért bár erős Sith volt, de nem egy tipikus harcos (a feltámasztás ok, hatalmas, egyedülálló képesség, de fénykardvívóként és erőhasználóként is vannak nála sokkal erősebbek). Aztán Mace is legyőzi (itt lehetne vitatkozni, hogy hagyta-e magát vagy nem, a tény az, hogy legyőzte), egyedül Yodát győzte le, de őt is csak a harctérnek köszönhetően, ami Sheevnek kedvezett. Ezek után hogy tud klóntestet készíteni, hogy tud erő-viharokat létrehozni, hogy válik kb mindenhatóvá? Mert az ereje nincs meg hozzá, ez egyértelmű.

Egyébként Luke erejét sem indokolja semmi, szánalmas, hogy néhány gyakorlás után legyőzte Vadert, utána meg már a gondolatával is seregeket pusztíott el :'DD Nevetséges, ha van okom örülni, hogy eltörölték a régi kánont, akkor az emiatt van (bár az old republicért sokkal nagyobb kár)

2017. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vadert legyőzte Luke? Mikor? Hol? Vader hagyta magát, hogy megpuhítsa az ifjú Skywalkert! :D
2017. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Vicces.

2017. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A filmekből senkit, talán Jar Jar irritáló kicsit, de őt sem utálom.
2017. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz válaszolni... A Kereskedelmi Szövetség tagjai mind visszataszítóak, de szerintem őket direkt így alkották meg. Anakin engem A klónok támadásában idegesít, amikor vízesésként ömlik a nyál a szájából. Jar Jar (meg az egész gungan faj) el van hibázva, bár szerintem nem olyan idegesítő, inkább unalmas és erőltetett. Ha jobban átgondolom, akkor véleményem szerint Ahsoka Tano viszi el a pálmát. "Skysrác!" -- elég irritáló.
2017. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a filmekből úgy senki. Oké, Vadert, és Sidioust nem szeretem de őket csak azért mert gonoszak. A Star Wars Lázadókból viszont az 1.évadban az Inkvízitor már csak azért is mert amúgy gyenge volt , ennek ellenére mindig úgy tett, mint a legbölcsebb, meg hogy minden jedi-dologhoz is ért... ráadásul beképzelt is volt.
2017. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!