Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13 okom volt 1. része miröl...

A 13 okom volt 1. része miröl szól? Több lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Megnéztem az 1. Részt, angol felirattal

Ez miatt elég homályos a történet. Odáig eljutottam hogy egy Hannah nevü lány öngyilkos lett ( mondjuk ezt màr az elott is tudtam mielott megnéztem az elso részt.) A màsik meg hogy ez a Hannah lefeküdt egy fiúval aztan elindult a Sherivel es nekimentek a kresz tablanak es az kidolt. Utana meg egy Jeff nevü gyerek ittas allapota miatt autobalesetet sze vedett. Na kb. Ennyi maradt meg:-D Ha valamit rosszul gondolok azt légyszi irjatok meg. Köszi!



2017. máj. 5. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megnézel egy pár részt , akkor egy idő után összeáll a kép. Elsőre lehetséges, hogy zavaros
2017. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első kazetta Jason-é. Hannah nem feküdt le vele, a srác csak egy "jó" képet csinált, amit Bryce elküldött mindenkinek az iskolában, így nagyon jó pletykatéma lett az új lány.

A többi dolog amit leírtál sokkal később derül ki. Jeff nem volt ittas, azért szenvedett autóbalesetet, mert Sheri kidöntötte a Stop táblát. Minden összefügg mindennel.

Nézd magyar felirattal.

2017. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elírtam, mert magyar felirattal néztem.. :D
2017. máj. 5. 21:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor képet küldött arról hogy mit csináltak az ágyban?
2017. máj. 5. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az 1. rész.Ez kb a 10-11.rész.Ezért nem értetted...
2017. máj. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A táblás a 10-11 resz, nem tudom te mit néztél. Szóval az első rész arról szól, hogy Hanna megjön a suliba, és összemelegedik egy Justin nevű fiúval, akivel homályos, hogy mi történt, de a lényeg annyi, hogy ahogy Hannah lecsúszott szoknyába a csúszdáról, arról csinált egy képet Justin. Ekkor Hannának ez lesz az első rossz dolga amiért öngyilkos akar lenni. És asszem ebben a részben van a lista is.
2017. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes sorrendben nézed...

Mert ez nagyon nem az 1. rész eseménye az is biztos :D

Végülis csak magadnak spoilereztél egy keveset :P

A sorozatot pedig ajánlom a valódi 1. részétől kezdeni, de körülbelül ez minden sorozatra érvényes (na jó egy Barátok köztöt nem biztos xD)

2017. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD akkor lehet hogy a 11. Részt láttam
2017. máj. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!