Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről fogy szólni az Útvesztő...

Miről fogy szólni az Útvesztő második része? Mennyire tetszett a film a könyvhöz képest?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 17:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem személy szerint a könyv egy nagyon picivel jobban tetszett, de a film is nagyon jó! Mivel az 1. részben kiderűlt, hogy ez egy fajta próbatétel, ez fog folytatódni csak nem egy labirintus között lesznek, hanem vmi más feladatot kapnak. Majd ha elolvasom a 2. részt akkor elmondom hogy milyen. :D
2014. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. dec. 19. 15:45
 3/4 pety99 válasza:
egy sivatatagba jutnak ahol "bugyantak"élnek akik el kapták a kitörést ott bóklásznak asztánfuri lényekkel harcolnak hogy bejussanak a menedékre A filmet nem láttam bocsi
2015. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem személy szerint a könyv jobban tetszett,bár a filmbe is szerelmes lettem. Mondjuk nálam alap, hogy könyvbe jobban tetszik minden. Igazaból sok minden máshogy volt a filmbe és ezért nekem kevésbé volt élvezhető. Nekem a mai napig ez a sorozat a kedvenc konyvem es filmem is 😁
2016. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!