Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha most kezdem el nézni a...

Ha most kezdem el nézni a Doctor Who című sorozatot akkor hanyadik évadtól érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdheted a 7. évad karácsonyi részétől, amikor találkozik Clarával.

Vagy az 5. évadtól is.

De az elejétől is nyugodtan.

2017. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szinte akármikor belehet kapcsolódni, mert legtöbbször minden rész 1-1 kis történet. Bár szerintem jobbak voltak, amik egymásra építkeztek.

Én anno az új széria 1. évadával kezdtem, és ezt is ajánlanám. Az 2006-ban kezdődött, a rész eredeti címe "Rose".

2017. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
* azért "eredeti címe", mert a magyar cím olyan szép lett, hogy "A próbababák támadása" ... :D
2017. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Én a 2. évadtól ajánlanám. David Tennant onnantól a doktor és ő az egyik legjobb doki. Aztán Matt Smith is zseniális, szóval a 2.-tól nézd nyugodtan. Én az elsőt nem ajánlom sosem senkinek, Christopher Eccleston ott a doki és nagyon irritáló szerintem, mind közül ő a leggyengébb.
2017. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RoseTyler ***** válasza:
82%

Hé, a 9-es doki az egyik kedvencem! Ne húzzuk már le! Szerintem vétek kihagyni Christopher Eccleston évadát. Persze, utána David Tennant lett a legnagyobb kedvencem, de ez annyira nem meglepő. :D

Én pont Matt Smith évadain verekedtem át magam baromi nehezen, de hősiesen végignéztem, igaz hónapokba telt. ^^'


Szerintem is kezdd az új széria elejétől. Látványra még nem olyan extra, de nagyon szerethető. Én legalábbis úgy jártam, hogy egyszerűen leragadtam a monitor előtt azzal, hogy én ebbe a sorozatba belezúgtam, pedig csak kíváncsiságból néztem bele. :D

2017. máj. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ☺
2017. máj. 7. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. évad (az új évadokból 2005-től)

Ne hagyd ki a 9. Dokit ő az egyik legviccesebb Doki. (Mondja ezt egy lány, aki a classic évadokat is látta 1963-től)

2017. júl. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a rebbot elejétől érdemes, lehetőleg angolul, felirattal. Később is könnyű felvenni a fonalat a részek epizódikussága miatt, de amikor előszőr hoznak be egy új dolgot, vagy vissza egy klasszikus ellenséget/szövetségest, akkor még elmagyarázzák a jelentőségét (a cybermaneknek pl. vadi új eredetsztorit is csináltak), hogy az új néző is tisztában legyen vele, másodjára, harmadjára erre nem mindig gondolnak.
2017. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A "The Unearthly Child" című résztől.
2018. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!