Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13 okom volt sorozatba ti...

A 13 okom volt sorozatba ti mit gondoltok a fiú főszereplőkről?

Figyelt kérdés
Lehet mindegyiket külön jellemezni vagy akár egybe de érdekelnek a vélemények mondjuk egy lista szerintetek ki követte el a legrosszabbat vagy a legkevésbé rosszat (Csak fiú szereplőkről)

2017. máj. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint Clayt nagyon szeretem, de néha idegesített, amikor nem volt elég bátor. Justin annyira helyes, hogy ahhh annyira aranyosan mosolyog, csak elég bunkó volt Jessel és Hannahval is, de a vége fele olyan cuki volt Jessel én megsajnáltam. Alex a kedvenc karakterem. Ő a legőszintébb és legegyenesebb szereplő Tényleg látszik rajta, hogy bánja amit tett és kiáll magáért. Az utolsó részekben történtek megdöbbentettek. Nagyon sírtam. Jeffet is nagyon bírtam, nagyon kedves volt mindig Clayjel, nagyon sajnálom, ami vele történt.
2017. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Remélem a kérdező látja még.

SPOILERT TARTALMAZHAT!!!



Clay nagy kedvenc lett, amiket tett az igazság kiderüléséért és a barátaiért, az megfogott.

Justin az elején olyan semleges karakter volt, ameddig Bryce ki nem posztolta a képet és hagyta, arról nem is beszélve mi történt Jessel. Mindezek ellenére nagyon megszerettem. Szerintem az elején "elvitte" a baráti társaság és a sötét családi háttér

Jeff és Tony már az első pillanatoktól kezdve magukkal ragadtak. Egyszerűen csodálatos a személyiségük, na és a színészek is milyen jól játszottak. Alex is egy kellemes csalódás volt. Tetszett a karakter fejlődése a négy évadon keresztül. Zack pedig már az első évadban kitűnt a sportoló klikkből, láttam rajta, hogy jót akar cselekedni. Marcus, Bryce, Monty... Utáltam őket. Tylerrel nem volt bajom, de nem lett kedvenc szereplő. Nem érdemelte meg azt, ahogy bántak vele. Ryan aranyos volt. :)

2021. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc fiú szereplőim Justin, és Zach. Justin csakúgy elég szimpi nekem, és ezért lett a kedvencem. Zach meg azért, mert olyan szépen bánt Hannával a 2. Évadban... Bryce-t pedig utálom, egy nőcsábász, é csúnyán viselkedett Jessel, és Hannahval is...
2022. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tony és Jeff a kedvenc, szerettem volna, ha vannak ilyen barátaim.

Clayt azért nem bírom, mert én is olyan voltam, egy szociális nyomorék és utáltam magamat, ezért Clayt sem szerettem az elején, de amikor felszólalt meg kiállt az igazságért, akkor már nagyon megszerettem.

Brycetól egyenesen féltem, Monty, Marcus, Justin meg egy seggfej.

Justin próbált megváltozni, de amikor kitisztult, akkor is újra meg újra drogozni kezdett, mintha semmit nem számított volna neki az, hogy valaki befogadta, családtagként, testvérként szerette és törődött vele.

Zack csak rossz társaságba keveredett, de amúgy jó ember volt és édes.

Alexet és Tylert sajnáltam, kirekesztettek és bántalmazottak voltak, de közben seggfejek is sokszor.

2023. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!