Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi legyen a története amit írok?

Mi legyen a története amit írok?

Figyelt kérdés

Ilyen Barátok közt-ös story-t akarok csinálni. De hogy kezdjem el? Törtem a fejemet de nem jutott eszembe semmi.

Olyat szeretnék ami folytatódna. Tudnátok ötleteket adni? címet is szeretnék.



2017. máj. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ne kezdd el sehogy. Nincs semmi írni valód. Ha volna, nem itt kérdezősködnél, hogy mit írj.
2017. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én zsigerből rosszul vagyok a Barátok Közttől, de annyit tudok róla, hogy azon alapszik, hogy az elején összeírtak 5-6 szereplőt, és egy történetszálat, és utána úgy folytatták random, ahogy esett... Tehát, ha ilyesmit akarsz írni, alkoss meg vagy 4-5 szereplőt, találd ki az életüket (legalább is a múltjukat), a tulajdonságaikat és az egymáshoz fűződő viszonyukat, és csapj bele valami átlagos szituációval, mint hogy XY meglátja Z-t a boltban, és odamegy köszönni!


Ha BK-ösen szeretnéd írni, akkor valahogy kösd össze őket, ahogy ott is összekötötte őket, hogy egymás nyakában laktak. Vagy egy lakóközösség lehetne, vagy akár egy munkahely, vagy egy egyetem, vagy valamilyen hobby club...


A cím lehetne az utca neve, ahol laknak, vagy a cég v. club-név.

2017. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!