Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem sokkal jobb a...

Csak szerintem sokkal jobb a Hannibál sorozat, mint a korábban készült filmek?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal kreatívabb és sokkal jobb a szereposztás a sorozat. A filmek nem igazán nyerték el a tetszésemet

2017. máj. 8. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

más a kettő.

mert a filmekben hannibál egy titok.

aztán az előzményből kiderül róla pár dolog.

a sorozatban meg konkrétan megismerjük.


szerintem a lényegi különbség,hogy a hopkins féle verzióban ott van benne a lehetőség,hogy tényleg szereti clarice-t és képes lenne érte fejlődni emberileg,ahogy a könyvben ez meg is történik végül.


míg a mikkelsen féle hannibál ő jéghideg,rendíthetetlen,megváltoztathatatlan és menthetetlen őrült.

2017. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Hopkins féle Hannibál sokkal jobb,Hopkinsnál jobban senki nem adja elő a karaktert.Mkkkelsen is jól játszik ezt nem tagadom,de nálam Hopkins a nyerő.
2017. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anthony Hopkins Hannibal Lecter. Mads Mikkelsen remek színész és a sorozat is jó, de a filmek maradnak a klasszikusok.
2017. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de azért válaszolnék :)


Nekem is sokkal jobban tetszik, utána csalódást jelentettek az eredeti filmek. A sorozat sokkal sötétebb, elvontabb, ráadásul milliószor okosabbak a szereplők, nagyobb hangsúly van benne fektetve az intellektusukra. Mads számomra az igazi Hannibal, van benne méltóság, tartás, elegancia. Ezzel szemben Hopkins egy mezei őrültet alakít, egy komisz macskára emlékeztet inkább, aki bármikor hanyatt vágja magát egy kis csésze tejecskéért, túl szembeötlően bolond. Miközben a pszichopaták nem ilyenek, ők kimértebbek és tekintélyt parancsolóbbak, főleg egy ennyire tanult pszichopata.

2018. nov. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!