Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Az emberek miért...

Star Wars: Az emberek miért nem kedvelik Reyt?

Figyelt kérdés
Nagy átlagban böngészve a hozzászólásokat azt a következtetést lehet levonni hogy nem szimpatikus karakter, pedig szerintem nincs vele semmit baj sőt nekem kifejezetten szimpatikus. Miért nem szeretik őt?

2017. máj. 9. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett a színészi játéka, inkább kizökkentett a hangulatból. Valahogy oda-nem illőnek éreztem, mint a Padmét alakító színészt is. Ez viszont szubjektív dolog, ettől még lehet jó, csak engem nem nyűgözött le semmivel.
2017. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ízlések és pofonok, nem lehet mindenkinek megfelelni.

Nekem sem szimpatikus sem maga a karakter, sem aki alakítja, valahogy az Alkonyatos bamba birkanézésű Kristen Stewart ugrik be róla.

2017. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

mert újraindítja azt a vonalat,hogy adott egy képzetlen,akinek végigkíséri a néző majd a fejlődését,míg végül sikert arat.

ez meg már unalmas megvolt már 2x is,luke,anakin.

akkor lehetne ez a kiképzéses vonal érdekes,ha csavarnának a sztorin és mondjuk egy sith kiképzést nézhetnénk végig,pl a bane sztoriban vagy sidious kiképzését.

vagy ha nem megint egy képzetlen lenne a főszereplő akivel végig kell kínlódni a dolgokat,hanem egy képzett jedi.

ezért a nem kedvelés nem jó szó,az érdektelen találóbb rey-re.

szóval online megnézem,de moziba inkább nézek mást szint.

2017. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az a bajom Rey-el,hogy 1-elsőre elvezeti a Falcon-t 2-legyőzi Kylo-t az erő terén 3-elsőre legyőzi Kylo-t vívásban.Azt a Kylo-t aki vélhetően Luke-ot is legyőzte.Ráadásul mindezt mindenféle képzés nélkül tette.Ezek után mi lesz,ha Luke kiképzi őt,benyom egy kamehameha-t,és bolygókat fog elpusztítani vele?
2017. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs Rey-el semmi bajom.
2017. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!