Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók! Mi a...

Star Wars rajongók! Mi a véleményetek Ahsoka Tano karakteréről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó hogy benne van a kánonban? Mit szerettek benne és mit nem annyira? És szerintetek is szexi?

2017. máj. 6. 22:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Nem nagyon ismerem, mert valamiért nem érdekelnek az SW-s rajzfilm sorozatok, de amennyit láttam belőle, hát eléggé irritáló. Egy szó, ami mindent megmagyaráz: Skysrác.


Ráadásul egy f szság az egész, mert Anakin nem volt mester, így tanítványa sem lehetett volna.

2017. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
igen, szerintem nagyon vonzó külsőleg, belsőleg nem ismerem, de úgy tudom komolyodott az idő múlásával, így jó milf válhatott belőle
2017. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

volt már ez kérdésben.

az,hogy a mesterét úgy szólította szkájsrác,azt nem lehetett hova tenni annyira gáz volt és szinte herélte a sorozat élvezhetőségét.

és szerintem az anakin-nal való kapcsolata is teljesen figyelmen kívül volt hagyva.

mert lényegében a csatlósa volt nem a tanítványa.

olyanra nem emlékszem,hogy bármit is tanított volna neki anakin,ezért sok értelme nem volt a karakterének a felnőtt nézők idegesítésén kívül.


vonzó csak 1x volt,amikor az egyik részben egy barlangban megjelent a felnőtt kori sith énje.

ha jól emlékszem ott elég jó csajnak csinálták meg.

a többi részben kislány,az újban meg eszméletlenül sza-r grafikát kapott.

2017. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2017. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Bedesz egy karakter! :D
2017. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egy fontos szereplő a TCW alternatív univerzumában.
2017. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lettem lepontozva?
2017. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

én nem pontoztalak le,mert nem is olvastam eddig,de szerintem azért lett nullás a válasz mert a lovagok is azonnal kapnak tanítványt,nem csak a mesterek.

anakin meg lovag volt.

de ha visszaemlékszel,maul legyőzése után obivan lovag lett és már kapta is anakint tanítványnak.

2017. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem pontoztalak le, de tény hogy tévedtél. Nekem jobban tetszik az a változat hogy Anakin csak egy kicsivel a háború vége előtt lett lovag.
2017. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

8


Ha jól emlékszem Obi csak azért kapta meg Anakint, mert megesküdött Qui-Gonnak, hogy kitanítja, és mondta is yodának, hogy ha kell, akkor a tanács beleegyezése nélkül is a mestere lesz. Yodáék viszont engedtek neki. Szerintem bődületes baromság ez, hogy lovagnak is lehet tanítványa... Persze lehet, hogy így van, mert én csak a filmeket imádom, a többi nem érdekel, mert sok hülyeséget beletesznek: mikrochip, Jabba gyereke, Dooku tanítványa stb.


Viszont azért a filmekkel ez akkor sincs összhangban. A filmekben Anit eléggé labilisnak tartják a tanácsban, ugye a mesteri címet sem akarják neki megadni, hiába nyomja be Palpatine a tanácsba. Majd pont neki adnak egy gyerekkorú tanítványt, aki Skysrácnak hívja őt. :D

2017. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!