Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a YURI! on ICE...

Mit gondoltok a YURI! on ICE -ról?

Figyelt kérdés
Hogy tetszett? Mi fogott meg benne? Szeretnéd-e, hogy fojtatódjon a sorozat?

2017. máj. 10. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Az első rész után nem folytattam. Nem érdekel a jövője.

Akkor sem érdekelne, ha nem BL bait lenne.

2017. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem tetszett. Elég volt belőle egy évad én tuti nem nézem meg a folytatását... pedig szeretem a bl-t. De ez nem az volt.
2017. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A mai anime ipar rákja.
2017. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszett, nem azt mondom, hogy a körmömet rágtam annyira izgultam közben, de elnézegettem egy-egy unalmasabb délután
2017. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Anim4ever ***** válasza:
72%
Imádtam! :D Szeretem a yaoi-t/shounen ai-t/BL-t!!! Szerettem azt, hogy Yuri és Viktor kapcsolata a sugallat szinten volt. Persze jobban örültem volna egy kicsit szaftosabb sztorinak, de így is nagyon jó volt :3 Nagyon szeretnék belőle folytatást.
2017. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Valahogy nem kötött le a sztori, úgyhogy nem érdekelt eléggé ahhoz, hogy továbbmenjek a harmadik résznél. Folytatásról pedig: engem hidegen hagy, hogy lesz-e következő évad vagy sem, de mivel sokan szeretik, és teszem azt, az én szavazatom múlna, akkor persze, folytatódjon.
2017. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Én végignéztem, és nem utáltam, de hihetetlenül túlértékelt, a rajongótábora nagy része pedig (-nem szeretek ilyeneket írni, de a yoiéhoz hasonló rajongótáborral még nem találkoztam) végtelenül irritáló...

Nem akarom, hogy folytassák, mert akkor ismét elkezdődik az az őrület, ami hónapokig ment minden egyes weboldalon.

2017. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%

Yes we were born to shipp Viktuuri~

Vegyesek az érzelmek. Eleinte nem akartam elkezdeni mert tömeg anime, mert agyon van hipeolva, a csapból még mindig töretlen folyik ( yeah.. csöpög a laposom) Aztán végül egy elborult unalmas délutánon nekifogtam és először csak a 10 részt nyomtam le egy este alatt. ( mert annyi volt csak fent) Hát. Végig sikongattam egy két részt főleg a 7.-et és asszem a 10-et. Aztán várnom kellet a hétvégéket amíg kijött az utolsó kettő.

Nagyon könnyű a karakterekkel azonosulni. Mondjuk én a 2 fő karakterrel tudtam de inkább Yuurit érzem magaménak. Viktor bohém laza, könnyed karaktere magába szippantja az embert. Mert úgy érzem hogy szabadon engedték nála a gyeplőt és egy fantasztikusan szerethető dilinyóst alkottak aki valamit kitalál az úgy is lesz kit érdekel a következmény. Kellőképp felelőtlen mint bármely huszonéves.

Yuuri viszont rettenetesen aranyos. Igaz kicsit sokaltam a hisztijeit, de az elpirulások a félve pislantások a lesütött szemek egyszerűen túl aranyosak és kihozzák az emberből azt hogy leteperje és zu neki hadd szokja mer szinte sikít azért hogy nah. Megértem Viktort.

Szépen fel van vezetve a történet és hasonló sportanimével nem igazán találkoztam. Igaz néha túlcsorgott az érzelem, viszont Viktor Gyémántkönyei megértek volna egy drámakirálynő címet. Mert olyan.

És persze hogy szeretném hogy folytatódjon a sorozat. Az utolsó rész endingje és a Welcome to the Madness miatt arra gondolok hogy itt bizony páros korcsolyát kapunk. ( öröm sikoly)

És a karakterek annyira magukkal ragadtak hogy a mai napig játszom a két főkarakterrel. Már au-kat találunk ki hogy ne mindig minden a jégről szóljon.

Szóval hiába tömeg anime, hiába ez, hiába van tele a net Viktuuri shippekkel és ficcekkel, képekkel stb-vel azért ritkán lát az ember ehhez hasonlóan jó sportanimét. Viszont az hogy bl vagy shounen ai az mindegy mert így is alig csúszott át a rostán ezért kellet a cenzúra a 7. részbe hogy mégse legyen rajta hőbörgés.

Egy Szerepes Yoi fan voltam :'D Ciao ciao!

2017. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Magától a történettől többet vártam,meg igazából végig jelen volt a szerelmük de nem igazán fejlődött a kapcsolatuk.Voltak benne izgalmas részek,de sok helyen száraz volt.Yuri karaktere se annyira fogott meg.Viktor miatt lett az egyik kedvenc animém,őt imádom
2017. júl. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem bejött- igaz, már előtte is korcsolya rajongó voltam- főleg Stephane Lambiel miatt. Jó kis anime volt.
2017. júl. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!