Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miskolcon Művészetek házában...

Miskolcon Művészetek házában mennyibe kerül a mozijegy?

Figyelt kérdés
Néztem az oldalon de nem láttam. Illetve csak személyesen lehet venni? Eddig a CC-be jártam de kíváncsi lennék ott milyen.

#mozi #mozijegy #jegy #Miskolc #művészetek háza
2017. máj. 14. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
550 Ft szokott lenni, néhány filmnél 700 vagy 900 Ft, utóbbi a 3D vetítés. Lehet online is foglalni, 2 terem van, az Uránia és a Béke. A Béke kisebb, itt inkább művészfilmek mennek, néha vetítenek itt is populárisabb filmeket. Régi típusú mozi, elöl a kép, elöl a hang. A székek kényelmesek, de kevés a lábtér, az üdítőtartó sok helyen letört, mert lábtartónak használják...
2017. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezek a jegyárak nem tudod hogy mindennél ennyi? Mármint hogy teljes áru, diák? És nem tudom, hogy 3D szemüveget kell e venni, mert nekem CC-s van. Bár gondolom nem jó oda.
2017. máj. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!