Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekben/sorozatokban,...

A filmekben/sorozatokban, miért nem vergődve, rángatózva, kiszenvedve halnak meg az emberek?

Figyelt kérdés

Néztem a youtube-on ilyenekről valódi videókat, főleg biztonsági kamera felvételeket és még akit ötször mellbe (és abból többször szíven) lőnek és halott fél percen belül, az is ahogy írtam fentebb vergődve, rángatózva, kiszenvedve hal meg legalább ilyen fél-1 perc alatt.


Sok olyan van (a valóságban) hogy valakit lelőnek, aztán folytatja tovább amit csinál (pl a lövöldözést), aztán mégis összeesik holtan kicsivel később. Olyan szinte sosincs, hogy valakibe egyet lőnek aztán mozdulatlanul elterül a földön. (Ilyen mondjuk csak akkor van, ha egyszer-kétszer fejbe lőnek)


2017. máj. 16. 14:06
 1/9 anonim válasza:
61%
Mert film és nem valóság !
2017. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Rossz filmeket nézel.
2017. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
61%
A mert a filmben minden más mint a valóságban .
2017. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-3:

Bocs, akkor félreértettük egymást.


Meg lehetne csinálni ezt is, amiről beszélek. Egyszerűen nem az lenne, hogy elfekszenek az emberek mozdulatlanul, hanem még vergődnek, szenvednek, akkor is ha a kamera nem őket veszi, csak látszódnak.

2017. máj. 16. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj már ilyen videókat mert nem találok.
2017. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remek kérdés. Sőt, alapszabály, hogy sose hal meg senki annyira, hogy a következő évadban, vagy a végén vissza ne térjen,- főleg ha gonosz!:D
2017. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért elég gáz lenne, ha azért lenne mondjuk nyolc óra hosszú minden film, mert a második óra végén meglövik az illetőt és aztán hat órába telik, mire elvérzik.... És semmi mást nem néznénk az utolsó hat órában, csak hogy vonaglik fájdalmában, aztán sokkos állapotba esik, végül meghal...
2017. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én meg akkor pont fordított vidiket láttam,mert azokban ha lelőttek valakit,akkor úgy csuklott össze mint a rongy,vagy mint egy marionett aminek elvágták a zsinórját.

a másik a lövés okozta lökés.

ezt a john rambo filmben adták vissza egész jól.

2017. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amúgy a kutyaszorítóban című filmben tim roth elég sokáig szenved a haslövésével.

majdnem végig a film alatt és közben egyre fehérebb a feje ahogy elvérzik.

2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!