Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SEGÍTSÉG?! Kifogytam a sorozat...

SEGÍTSÉG?! Kifogytam a sorozatokból!

Figyelt kérdés

Na szóval minden sorozat amit nézek vagy szünetel vagy már vége lett :(

Csak négy nappal ezelőtt kezdtem el a Riverdale sorozatot, de már végig is néztem és majd csak jövőre lesz következő évad

Olyan sorozatokat keresek mint a The 100, PLL, TW, TVD, The Originals, Riverdale, Tizenhárom okom volt, Supernatural, nem muszáj természetfelettinek lennie csak NE RÉGI sorozatok legyenek. Szerintem ezekből már ki lehet találni hogy milyen sorozatokat szeretek :)

Kérlek írjatok nekem ilyesmiket!



2017. máj. 18. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Gossip Girl,Carrie diaries,13 dolog amit utalok benned(asszem csak 1 evados),A gimi divája,big time rush,switched at birth,a szépség es a szörnyeteg,!!Szivek doktora!!!!,És amit MUSZÁLY megnézned:Kivülállók!! :))
2017. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a CW szuperhősös szériái nagyon jók, Arrow, Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl.
2017. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!