Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Dooku gróf vagy...

Star Wars: Dooku gróf vagy Mace Windu nyerne?

Figyelt kérdés
Ki az erősebb? Ha pl. a Geonosison nem avatkozik közbe Jango meg a rohamdroidok, és párbajra kerül a sor, ki győzött volna? Anakin a lefejezéstől vagy a kézlevágástól és a jedi rend elárulásától menekült volna meg? (Star Wars-rajongók értik mire gondolok) :D

2017. máj. 18. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Mace Windu magát a Nagyúrat is képes lett volna megölni ha Anakin nem lép közbe. Szóval Dooku vesztett volna. A másik kérdést nem értem.
2017. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Windu nem tudta volna legyőzni Sidioust. Az ominózus esetben az egész színjáték volt Sidious részéről. Azért maradt alul, hogy Anakin átálljon a sötét oldalra, nem azért, mert Windu erősebb volt.

A kérdésre: szerintem Windu győzne egy párbajjal Douku ellen.

2017. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Windu vívási stílusa a Vaapad kifejezetten hatékony a sötét oldal használói ellen. Olyan források is fellelhetők, ellenfele minél inkább rabja a sötét oldalnak, annál inkább. Rendkívül gyors és agresszív stílus, egyedül Windu volt képes anélkül elsajátítani, hogy ne rontotta volna meg. Dooku is rendkívüli vívó hírében áll(t), de kétlem, hogy ezzel elbírt volna.
2017. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A filmben windu nem volt egy nagy durranás.

habozott,határozatlan is volt és rengeteget tökölt.

szóval a filmbeli ábrázolás alapján dooku legyőzte volna.

a határozatlansága-

ha már egyszer egy rajtaütést vezet,akkor támadni kell,nem odasétálni és megadásra felszólítani.

mert ez rendkívül arrogáns,elbizakodott sőt naiv viselkedés.

és mint láttuk nem is eredményes,mert legyőzték őket,rengeted jedit is elveszített a klónok mentették meg a se-ggüket.

a meglepetés és a túlerővel történő lehengerlés a rajtaütés lényege,pontosan az ahogyan megjelentek a klónok és nem ismertek se istent se embert mindent lezúztak.

aztán habozott amikor ki kellett iktatni sidioust.

ezek pedig egy harcosnál egy parancsnoknál szinte már a butasággal határos hibák.


a rajzfilmben viszont átlagon felüli erőhasználó egész droid hadsereget semmisít meg az erővel.

és habozás nélküli,határozott első osztályú vívó is.

Ebben az ábrázolásban meg legyőzné dookut.

2017. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Sithek bosszúja regény alapján Windu képes lett volna Sidioust is legyőzni, ha Anakin nem avatkozik közbe (az általa kreált stílus, a Vaapad által gyakorlatilag minél erősebb az ellenfele a sötét oldalban, annál erősebb lesz maga Windu is), szóval valószínűleg Dooku sem sokáig bírta volna vele szemben.
2017. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Windut erősebbnek tartom, nem fejtem ki miért, viszont hozok 2 videót, hogy minden álláspontot megérts


https://www.youtube.com/watch?v=KjuZQwv60GE

https://www.youtube.com/watch?v=w9hhQGVJkz4


Egyébként ez az egyik legjobb párosítás, szerintem nagyon 50-50 hogy ki nyerne, de csak ismételni tudom magam, Macet egy hajszálnyival erősebbnek érzem

2017. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

A III. epizódban Windu simán elintézte volna Sidioust (mivel a Nagyúr direkt nem teljes erőbedobással harcolt, egyébként Mace-nek nem lett volna esélye), ha nem tököl. De tökölnie kellett, mert az volt a forgatókönyvben. Aztán jött Anakin, és ő Sidiousszal együtt legyőzte Windut, majd átállt a Sötét Oldalra. (A film legbugyutább jelenete.) Láttam, hogy a válaszolók erről is írtak, ezért nem tudtam megállni, hogy ne szóljak hozzá! :-D

A kérdésre válaszolva: Dooku nyerne, mert ő idősebb és tapasztaltabb, mint Windu. És csaláshoz is folyamodhat, mert sith (nem shit XD). Lásd: erő-villámok.

2017. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

,,mivel a Nagyúr direkt nem teljes erőbedobással harcolt, egyébként Mace-nek nem lett volna esélye"


Na, megint szubjektív vélemény tényként közölve, ugyanis ez sehol nincs így leírva, hogy Sidious egyértelműen hagyta magát. Lucast is megkérdezték erről, ő azt mondta, hogy Mace nyerte a párbajt. Ennyi.


Egyébként kezdem átértékelni a dolgokat, ugyanis Mace jobb vívó volt, mint Dooku, de ugye a Juyo/Vapaad specialitása a "csőlátás", ami sebezhetővé teszi az ellenfelet az erő támadásokkal szemben, Dooku meg ugye kivételesen szeretett erő-támadásokat bevetni..

Mindenesetre még mindig Windu, mert ő egy badass motherfucker :D

2017. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen ahogy elottem irtak Mace nyerne a parbajt.

De azt kifelejtettek hogy ugye az els 4-6 resz jelent meg eloszor. Igy nyilvan mace nek es a tobbi jedinek meg kell halnia valamilyen szerencsetlen modon. Anakinak semmilyen eselye nem lett volna le gyozni mace windut. Es mivel jedi meg kellett volna ereznie a tamadast.

Igy nyilvan hogy anakin szerepet kapjon a sotet nagyur oldalan at kellett lokni a masik oldalra. Windu meg egy szerencsetlen modon hal. Logikatlan. Mert nagy harcos...

De ahogy irtam valahogy tortennie kellett mert ugye meghalnalnak a jedik es lukek rol fog szolni.:)

Bocsi a helyesirasert csak mobilrol vagyok .

2017. júl. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Na, megint szubjektív vélemény tényként közölve, ugyanis ez sehol nincs így leírva, hogy Sidious egyértelműen hagyta magát. Lucast is megkérdezték erről, ő azt mondta, hogy Mace nyerte a párbajt. Ennyi."


Sidiousnak 2 fénykardja volt, ennek ellenére csak 1-et használt Windu ellen. Szóval valóban nem harcolt teljes erőbedobással :)

2017. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!