Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harca sorozat 7....

Felhasznalo1234567 kérdése:

A Trónok Harca sorozat 7. évadja Július 17-én jön ki, és mennyi idő lehet mire leszinkronizálják magyar nyelvre?

Figyelt kérdés
Trónok Harcca, 7.évad, szinkron, magyar

2017. máj. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden részt 2 héttel az amerikai premier után töltenek fel magyar szinkronnal az HBO GO-ra. Magyar felirattal viszont rögtön elérhető lesz.
2017. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első 5 évadot egyszerre daráltam le, már magyar szinkronnal, ezért csak a 6.-ról tudok nyilatkozni, ott a feliratos premier után 2 héttel kezdték el szinkronnal is adni a sorozat részeit. Szerintem most, a 7. évadnál is így lesz. Én mondjuk nem HBOgon nézem, hanem a sorozatbaráton. De gondolom más oldalakra is felteszik majd.
2017. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rán hallgatsz, felirattal nézed. Sokkal jobban kijönnek a karakterek, mint magyar szinkronnal.

Én az első 4 évadot szinkronnal néztem, aztán mikor sz ötödiket is azzal kezdtem el, teljesen ledöbbentem, mert nagyon nem illett a hang a karakterhez.

2017. máj. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2-3:


A Walking Dead epizódjait egy időben adják Magyarországon magyar szinkronnal, mint amikor az USA-ban az eredeti nyelven leadják legelőször. Tehát amit hétfő hajnalban nézel 3 órakor magyarul, ugyanazt éppen akkor láthatja legelőször egy amerikai is eredeti angol nyelven.


Azt hittem ez minden ilyen híresebb és komolyabb sorozatnál már így működik manapság, hogy egyszerre adják őket az egész világon és még előtte leszinkronizálják őket.

2017. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!