Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van borzasztóan...

Csak szerintem van borzasztóan irritáló hangja Dögei Évának?

Figyelt kérdés

Akinek nem ugrana be, az Agymenőkben ő a hangja Bernadette-nek, Az élet csajos oldalában pedig az új szinkronban a szőke csajnak.


Olyan szörnyen affektál, hogy ha huzamosabb ideig hallgatom, akkor szétmegy a fejem.



2017. máj. 17. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekcsatornák műsorait is rendszeresen szinkronizálja. A hangja jobban illik azokhoz a karakterekhez, de ott is zavar. Más szinkronizált tartalmat nem nézek, mert túl sokat rontanak az élményen (félrefordítás, nem illik a színész hangja a karakterhez, akcentusok kiölése, + a szinkronos sorozat nálunk cenzúrázott, soha nem azt látod amit eredetiben leadtak).
2017. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Erről eszembe jut az, hogy amikor először láttam a V. mint vérbosszút, amiben a főszereplő arcát végig maszk takarja, én a szinkronhang (Lux Ádám) miatt végig Simon Baker (A mentalista) arcát képzeltem a maszk mögé, aztán meg kiderült, hogy Hugo Weaving játszotta V-t. De egyébként annak a filmnek nagyon jó a szinkronja.

2017. máj. 17. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem irritál, sőt, kedvenc szinkronszínésznőim egyike, a hangja kb. mint egy 20 év körüli fiatal lányé, pedig korban már a duplája. Mondjuk annyi negatívum van benne, hogy párszor hallottam azért amcsi filmekben 1-1 beképzelt fruska hangjaként is!

Illetve korához képest eléggé kislányos hangja van Molnár Ilonának is.


Amúgy szerintem a szinkronokkal nincs semmi baj, mi magyarok számára adnak egy jellegzetességet a karaktereknek. Szinkronok miatt bennem is hasonló reakciók vannak/voltak: régen nagyon sokszor néztem a MacGyver sorozatot, és utána bármikor meghallottam Kautzky Armand hangját, mindig Richard Dean Anderson arcát képzeltem oda. Illetve nem mindig, de legtöbbször Náray Erika hangját hallva eszembe jut Christine Steel arca (Team Knight Rider)

2017. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Bernadette eredeti hangja ..na az irritalo.. :D
2017. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon hervasztó amikor a got-ban Sansat szinkronizálja.az eredeti közel sem ennyire irritáló
2017. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a Für Anikó hangja irritál rohadtul,ha szinkronizál :D
2018. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Bernadette eredeti hangja

az elviselhetetlen, eret tudnék vágni, mikor meghallom.

Amúgy Amy szinkronhangja, Szabó Zselyke rosszabb, feláll tőle a nem létező szőr a hátamon.

2018. ápr. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!