Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nagy fal című matt damon...

A nagy fal című matt damon filmről vélemények?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Standard hollywoodi akciófilm
2017. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejthető.Alig ugrott be,hogy már láttam.Nem fogok duplikálni. Látványos,de gyenge.
2017. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mitől jó egy film?mitől jó egy kalandhorror mint a nagy fal mitől kéne jó legyen?ez nem a wall street farkasa
2017. máj. 25. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted minden akciófilm, vagy horror jó? Soha nem láttál még vackot?
2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemvagyok akciób.u.zi,ugyanugy megnézek egy wall street farkasát,vagy egy nagy falat vagy egy Ted-et,vagy prometheust,vagy alient,vagy egy dumb és dumber kettyót,sorolhatnám reggelig,de ti szerintem filmsznobok vagytok
2017. máj. 25. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem láttam ezt a filmet, csak arra a hozzászólásodra reagáltam, hogy "mit akartok már, ez nem a Wall Street Farkasa" (nem ezekkel a szavakkal). Amivel azt akartad kifejezni, hogy ezt a filmet nem úgy kell nézni, nem olyan szemmel (a Wall S. F.-et sem láttam egyébként) és akkor majd látják, hogy igenis jó film.

Csak arra akartam rámutatni, hogy vannak olyan filmek, amiket bármilyen szemmel nézhetsz, szarok maradnak.

2017. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!