Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 8 előzetes vélemények?

Star Wars 8 előzetes vélemények?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva imádom/tam a star warst de az EREDETIT. Abban volt valami ami annyira egyedi és mégis közeli volt ami megfoghatatlan mitológiai egyedi karakterekkel (részben) de legalábbis jól felépítve. 4-5-6 egyformán a kedvenceim.

1-2 az nállam az elmegy kategória. Abszolút nem tálom őket élvezhetőek. Főleg az 1. A második rész az nagyon gyenge. lucastól a leggyengébb. 3. rész is kifejezetten jó lett. VISZONT: a 7. számomra nem star wars film. Az egy paródia annak a megcsúfolása. Szánalmas. Mintha debileknek néznék a nézőket bújtatott vagy épp nyílt propagandával (politikai) egyfajta degradálása egy populista klisévé

Minden másodperce a rajongók leköpdösése.

A rouge one pedig egy közepes alkotás. Körülbelül a második rész szintjét üti meg. Mivel abban is 0 egyediség volt ami a történetet illeti. Viszont legalább a külselye idézte az igazi star warst (persze az egyediséget monumentalitását kihagyva)

A nyolcadik rész előzetese nekem megint egy disniey ámokfutás. Nulla darab ötlettel azzal a röhelyes főgonosszal és persze azzal az 5db űrhajós űrcsatával amit valósínű leszűrtek a kritikákból. "Ménem vót űrcsata" ennyi ragadta meg a disniey embereit.

Persze ez az én véleményem. Mi a tiétek?


2017. ápr. 20. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
*Abszolút nem találom rossznak őket, élvezhetőek.
2017. ápr. 20. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:

a 7. rész után sajnos azt kell írnom,hogy full érdektelen számomra,legfeljebb majd neten megnézem,de moziba sem megyek el megnézni.

a következő önálló filmet viszont annál inkább várom,elvileg boba fet-el.

2017. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen... én is így vagyok. Én Han Solo filmről tudok de lehet lesz boba fet. Remélem ez nem a klisék puffogtatására és a nosztalgiára megy rá. Han+ egy gazdag megrendelő nő+ a fiatal haverja+ a birodalom elől menekülésről

Boba Fat nél meg kocsmákban való kutakodás+ birodalmi vezérekkel való susmorgás+ lázadók begyűjtése mérgezett

nyilakkal


Mert ezek lennének úgy a leg klisésebb dolgok amik beugranak.

2017. ápr. 24. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Bevallom, csalódtam a Star Wars 8 első előzetesében. Jobbra számítottam. Remélem, a film nem okoz majd csalódást.
2017. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

boba fett elvileg skalpolt,meg gyilkolt.

han solo élve leszállítása kivételes eset volt a részéről.

amit nagyon remélek,hogy önálló filmet kap,nem pedig a han solo film főellenfele lesz.

de sajna ki kell futtatniuk ezeket mielőtt végre old republicoznának amit mindenki vár valójában.

ami még ebből az idővonalból érdekes lenne az egy plagues vagy sidious film,vagy a republic commando,aztán kifújt.

2017. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

one republic na azok igazán jó sztorik

nem hiszem hogy véres jelenetek lennének boba fet kapcsán meg máshogy sem mert családi filmenek tervezik még a rouge one ami elvileg sötét meg hú sem volt semmi a kliséket leszámítva

timotty zhan regénye sokkal jobb lett volna

jedik képzése luke a jedi mester han tábornok leia meg királynő

Csak ugye fantáziájuk egyenlő a nullával

[link]

egy ilyesmi filmet el tudnék viselni

2017. ápr. 24. 18:29
 7/8 A kérdező kommentje:

plegis meg az ős jegyik sithek harca nem lenne unalmas esetleg a folytatáshoz Lehetne mutatni hogy a lázadóknak van erelye ( mint a regényben ahol már nem lázadók) meg esetleg hogy az igazi birodalom felemelkedik

meg előbújnak a sithek

plegis amúgy nagy sztori lehetne

2017. ápr. 24. 18:32
 8/8 anonim válasza:
Nekem a clone háborús részek nagyon nagyon bejöttek . És be vallom őszintén a Zsivány egyes is tetszett de a sw 8 az borzlmas ... hulladék
2017. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!