Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet belőlem szinkronszínész?...

Lehet belőlem szinkronszínész? Hogyan?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és nagyon érdekelne a szinkronszínészet. Nem tudom, számít e, de rendszeresen jártam vers és prózamondó versenyekre, szépkiejtési versenyre, általában sikerrel. Szükséges a szinkronizáláshoz tanfolyam elvégzése? Ha igen, hol? Ha nem, hol tudnék "meghallgatásra" jelentkezni? Tudnám suli mellett, később egyetem/munka mellett hobbiszerűen csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 30. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Soulshine by Andi(ő egy youtuber,aki szinkronizál is.A neve Laudon Andrea)azt mondta az egyik szinkronnal kapcsolatos videójában,hogy ő színi suliba járt a Földessy Margithoz ( [link] ) gondolom az előny,ha egy ilyen helyen tehetségesnek tartanak valakit.Van pár tanfolyam,de azok általában méreg drágák pl.: Talent Studio ( [link] ) Szóval nagyon nehéz bekerülni és elhelyezkedni ebben a szakmában.
2017. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szinkronszínészek általában színészek, szóval legyél színész.
2017. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ezt hobbiként nem igazán lehet csinálni, ugye?
2017. máj. 30. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

indulnak méregdrága szinkronszínész képző tanfolyamok,guglizz rá.

azt befizeted,elvégzed,ott lesz a hangmintád és ha kellesz,kiválasztanak akkor hívnak.

2017. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy-két ilyen "méregdrága szinkronszínész-képző tanfolyamot esetleg meg tudnál nevezni? Pontosan mit takar az a méregdrága?
2017. máj. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!