Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wentworth, a nők börtöne 2....

Wentworth, a nők börtöne 2. évad lesz valamikor magyarul?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogott a Szökés, iszonyatosan kedvelem a börtönös sztorikat. Rátaláltam erre a kicsit eleinte furcsa sorozatra, de mielőtt elkezdeném nézni szeretném megtudni, hogy lesz e magyarul szinkronizálva. Olvasás + filmnézés nem megy egyszerre sajna.


Előre is köszönöm.


2017. máj. 31. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy épp a 3,4,5. évad....
2017. máj. 31. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem lehet tudni, hogy mikor veszik le a sorozatokat a műsorrendből (új idény jön, nem jó a nézettség, nem éri megvenni az új évadot, stb...).

Ha a második évad nem követte az első ütemét és valamilyen indokolatlan szünet jött be, az már nem jó jel. Lehet csúszik pár hónapot vagy 1-2 évet, lehet soha nem folytatják.


Jobban jársz ha megtanulsz felirattal nézni, mert akkor az ötödik évadnál járnál (a sorozat amúgy ausztrál, úgyhogy biztos vagyok benne hogy a szinkron kiöli az egész hangulatát, a karakterek beszédstílusát)

2017. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg zavar a beszéd, jó tudom ez már az én ferdeségem, de elalszok ha angolul van a duma, de mint mondtam ez az én ferdeségem...


Köszönöm.

2017. máj. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!