Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz Alien folytatás?

Mikor lesz Alien folytatás?

Figyelt kérdés
A covenant vagy alien 3 mikor lesz? Vannak hírek?
2017. máj. 31. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A covenant most megy a mozikban, az Alien-nek meg már 4. része is volt sok éve.
2017. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Alien 4 - 1997-es

[link]


Covenant

[link]


Örömhír ez neked, mi? Itt a Covenant, plusz vár rád az Alien 3 és a négy is.


Ja az Alien 3:


[link]


1992-ből.

2017. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

bocs ha félreértettétek félreérthető



ezzek tisztában vagyok tíz évesen láttam mind a négyet plusz moziban a prométeust



az alien covenantnak mikor lesz folytatása


azt is moziban láttam

2017. máj. 31. 21:22
 4/20 A kérdező kommentje:

am alien 3 alatt azt értem hogy a kettő után játszódik és törli a hármat négyet



ezt már régen lehetett hallani csak a covenant miatt törölték


na mindegy ha valaki közhelyekkel akar okoskodni nincs infólya az inkább ne válaszoljon

2017. máj. 31. 21:24
 5/20 anonim ***** válasza:

Esetleg ha normálisan tennél fel egy kérdést, akkor nem kellene utólag magyarázni a hülyeségedet...


Egyébként úgy volt, hogy Neill Blomkamp csinál egy Alien 5-öt, ami tulajdonképpen egy új Alien 3 lett volna. De ebből nem lett semmi és nem is tűnik úgy, hogy lesz belőle bármi.

2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
am is folytatást kérdeztem scott áprilisban még úgy beszélt hogy lesz covenant 2 jövőre de a rossz bevételek miatt ez elmarad
2017. máj. 31. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha a cég embere lennék, mindenféle lelkifurdalás nélkül rádküldenék egy arctámadót. :D
2017. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
waylend corp
2017. máj. 31. 21:58
 9/20 anonim ***** válasza:
mint ahogy előttem írták már neil blomkamp akart alien filmet forgatni,de a stúdió a ridley scott féle előzmény filmre bólintott rá. a nb által készített filmben lett volna benne S Weaver is.Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem az alien 1-2 résztől fogva egyik sem jött be nagyon. Valahogy nincs meg az első kettő film atmoszférája,nincs rettegés,izgalom,drukk.De lehet ezzel csak én vagyok így
2017. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

mások nevében nem írok de én is így vagyok

bár mimdegyik részben volt valami jó pl covenantban michael játéka meg egy két jelenet tetszett még ha sablonos is volt a sztori meg a prometheusban charloze steron nem tudom hogy írják bocsesz nagy kedvencem meg elizabeth show is egész jó volt


a három egy katasztrófa bár az alien világba abból szempontból beleillik hogy már bolygókat használnak börtönnek olyanszíntű kolonizálásra képesek

a névy is elment dehát azért tényleg az 1-2 az igazi


nekem az nem tetszik a prometheusban hogy köze van az emberekhez az aliennek meg a space jokyknak is ez annyira neee

pont az volt a lényege az aliennek hogy a távoli jövőben egy ismeretlen lényteg hajót találnak erre kiderül hogy köze van az emberekhez

2017. máj. 31. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!