Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz Alien folytatás?

Mikor lesz Alien folytatás?

Figyelt kérdés
A covenant vagy alien 3 mikor lesz? Vannak hírek?
2017. máj. 31. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Még két film lesz. Az egyik az Awekening, ami a Covenant előtt, de a Prometheus után játszódik. És utána lesz még egy film a Covenant után. Tehát Prometheus, Awekening, Covenant, "még nem tudjuk a címet" a sorrend. Noha a visszajelzések nem voltak annyira jók, a filmet nem húzták le, a bevételek pedig megvoltak egy következő filmhez. Lesz folytatás tehát, legalábbis ezek a legújabb hírek a Scottal készült interjúk alapján.


(Sőt Scott elejtett egy olyat is, hogy ha a következő két film is sikeres lesz, akkor további három film is készül majd, de azokról nem beszélt, amikor konkrétan rákérdeztek. Amit viszonylag biztosnak tart, az a következő két film.)

2017. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Na találtam neked róla egy viszonylag friss infót (május 10): 14 hónapon belül el kezdi készíteni Scott a következő filmet, az Awakening-et. Az persze még nyitott kérdés, időben pontosan hova fogja helyezni. Egyes interjúk szerint a Prometheus után, más szerint a Covenant után.

2017. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
oh már várom ment a zöld kéz
2017. jún. 1. 09:35
 14/20 anonim ***** válasza:
A korábbi cikkek nagyon rosszul lettek átültetve a magyar oldalakra. Neill Blomkamp filmje lenne vagy lett volna az "Aliens: Awakening", ami Ripley ébredésére utal. Ezzel pont Ridley Scott helyesbített. Úgy értette, hogy a Covenant előtt elkezdődött volna a készítése. Nem lett teljesen törölve, csak a Covenant miatt jegelték és azóta Neill Blomkamp lépett vissza. Illetve nekem van egy olyan erős érzésem, hogy Ridley Scott fogja átvenni az egészet. Ugyanis terveiben szerepel megfiatalítandó Ripley. Biztos is vagyok benne, hogy a Covenant rossz kritikáit követően a stúdió az Awakening-et fogja engedni.
2017. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Illetve jó volna összemosni az eredet-kutatást inkább a jövőben és Ripley harcának méltó lezárásával. Remélem, hogy lesz erre ész Scott-éknak és az egész stúdiónak.
2017. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia 14,15 válaszoló!


Még az angol cikkekben is iszonyat kavarás van szerintem az Awakening-et illetően... Én legalábbis viszonylag sokat elolvastam, és tök nehéz követni Ridley-t. Van egy Alien Covenant fórum, ott is feltette valaki ezt a kérdést, és mond mindenki mindent az interjúk alapján :/ persze nemsokára kiderül. Tudnád esetleg linkelni azt a cikket, amiben a kommentedben leírtakról olvastál? Mert amennyire én olvasgattam, az az ötlet, amire te utalsz, eléggé perifériára szorult. De tökre kíváncsi lennék, erről Scott mikor nyilatkozott, mert mond az a fószer néha hetet-havat... :)


Én csak annyit találtam viszonylag biztosra, hogy a Covenantet fogja időben követni a következő film, de a sztorit illetően nincsenek biztos pontok. Csak annyi, hogy elér, becsatlakozik a történet a 79-es Alien sztorihoz.

2017. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2017. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Érdekes várom... bár nagyon örülnék egy eredeti tervek szerint leforgatott harmadik résznek Ripley és Newt karakterével. Persze az eredeti Sigourney weaverrel úgy lenne a legjobb. A forgatókönyvet meg írhatná Cameron hát na kicsit hosszú a lista :D ilyen kis nevekkel szívesen néznék filmet esetleg Jhon Williams írhatná a zenét XD tudom kb a gárda kifizetése ugyanannyi lenne mint a film.
2017. jún. 8. 00:01
 19/20 anonim ***** válasza:
Végül mégis Scott-é lett volna az Awakening, úgyhogy össze-vissza beszéltek az interjúkban. Viszont a Disney és a Fox elzavarta őt az előzménytörténettől. Most reménykedhetünk abban, hogy megvalósul az 5. rész és esetleg folytatás ellenére az adna magyarázatokat a régi kedvelt szereplőkkel.
2017. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, lefújták az Awakening-et nemrég. Mármint a Scott-féle folytatást... szóval nem valószínű, hogy megtudjuk, David mit is csinált a Covenant után.
2017. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!