Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami brutál animét ismer...

Valami brutál animét ismer valaki ami egyben relytéjes?

Figyelt kérdés

Sok benne a vér viszont van benne relytéj valami misztikum nem kaszabolás az egész. A legnépszerűbbeket láttam death note tokyo ghoul elfen lied stb. monster meg hasonlókat.



Valami véres relytéjes anime tehát


2017. máj. 31. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az SnK-t is láttad..?


Talán érdemes lenne detektív sorozatot nézned, mint a Detective Conan vagy a Kindaichi

2017. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
láttam... detective conant meg valahogy annyira nem a kedvencem főleg a rajzolása kindachi val is ez a bajom kicsit régi a rajzolása
2017. jún. 1. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam, és talán a Mirai Nikki ami még némileg véres és van benne rejtély.


Ohh, hogy nem jutott eszembe eddig! Higurashi no Naku Koro ni! Ez csupa vér és rejtély :D.


Egyébként külön-külön lehetne mondani bőven, de a két kategória együtt eléggé leszűkíti a kört.

2017. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nézd a Hunter x Hunter ugyan az eleje nem túl brutál de a Yorknew City és a kiméra hangya árkok már igen erös
2017. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mirai nikkit is láttam a másik kttő jól hangzik
2017. jún. 1. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Another
2017. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
láttam XD tudom tudom... kb kimerítettem a kategóriát mert minden ilyen stílusút megnéztem ami népszerű
2017. jún. 2. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Umineko no Naku Koro ni?

Már elég rég láttam ugyan, de ha jól emélkszem, volt benne némi vér, meg rejtély is. Vagy inkább misztikum? Őszintén nem emlékszem rá pontosan, mert valamiért abbahagytam. Azonban szerintem érdemes egy pillantást vetned rá. :)

2017. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt nem ismerem... érdekes
2017. jún. 3. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Umineko a Higurashi spin-offja.
2017. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!