Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twin Peaksnek van értelme?

Twin Peaksnek van értelme?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi...

2017. jún. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Számodra nincs. De ez nem a sorozatot minősíti...
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
én öltem meg Laura Palmert
2017. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jó kis filmsorozat, csak néha gondolkodni kell..
2017. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan a Twin Peaks-t nem láttam, csak pár Lynch-filmet, de nekem sem tetszik. Ennek ellenére értem a kultstátuszát, mert el kell ismerni, hogy van egy nagyon egyedi stílusa, csak nekem éppenséggel nem jön be ez a stílus, kicsit én is blöffnek tartom. Mások vagyunk, más tetszik, ennyi, de ne jöjjünk már rögtön azzal, hogy ez az agyi kapacitásunkat minősíti...
2017. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van értelme, persze ha egyáltalán nem gondolkodsz rajta és/vagy csak pár részletet láttál, akkor megértem hogy semmi értelmet nem látsz benne. Nem tudom például, hogy most csak az új sorozatról beszélsz, vagy összességében az egészről, akár a filmekkel együtt, mert ha mondjuk csak az új sorozatnál kapcsolódtál be, akkor is teljesen megértem hogy nem értesz semmit. Még akkor se ért mindent az ember, ha mindent látott és gondolkodik, maximum tippelni lehet, hogy mi minek feleltethető meg (bár szerintem a legtöbb dolog nem feleltethető meg semmi konkrét létező dolognak vagy koncepciónak), vagy minek mi a szerepe. Szerintem nem is feltétlenül kell megtalálni az értelmet minden egyes apróság mögött, attól még mert valami "értelmetlen" lehet jó és nem feltétlenül veszít az értékéből emiatt. Én személy szerint szeretem a twin peakset és Lynch stílusát, de elfogadom hogy nem mindenkinek jön be és attól még mert valaki nem érti, az nem jelenti azt, hogy hülye:D Viszont ugyanezt a hozzáállást elvárom fordítva is:)
2017. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nem fejeztem be a régi sorozatot, pedig szerintem nem volt rossz. Én csak ezt láttam Flynch-től. Ami kiemelkedően tetszett, az Agent Cooper karaktere, nagyon bírom azt a palit :)
2017. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Lynch, bocsi xd
2017. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!