Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars fanok! Mi az a...

Star Wars fanok! Mi az a "Reylo" meg "Jynnic"? Mi az értelme az ilyesminek?

Figyelt kérdés

Már egy csomó helyen találkoztam ezzel a két kifejezéssel, jól értelmezem hogy ezek valami kitalált románcok Star Wars-szereplők között? De mi alapján jön össze a páros, amikor mindkét páros tagjai egymás ellenségei (ha jól értem a Reylo=Rey+Kylo Ren, a Jynnic meg =Jyn Erso+Orson Krennic)?


A Rey-Kylo kapcsolat is teljesen abszurd, az egyikőjük erőérzékeny roncsvadász, a másik meg egy beteges sötétoldalhasználó, aki megöli a saját apját az előbbi szeme láttára, nem hinném hogy Rey ezek után szimpatizálna vele, még ha esetleg Kylo kedvelné is a lányt.


De ez még hagyján, lehet némi minimális potenciál benne, a másik ennél is sokkal abszurdabb. Jyn Erso, az ifjú lázadó amazon, meg Orson Krennic, a Halálcsillag egoista építési igazgatója? Ez komoly? Nézzük hány sebből vérzik ez: 1. mikor Jyn kb. 3 éves, Krennic akkor már jóval 30 fölött, sőt 40 körül van inkább. Az apja lehetne. Mikor Jyn lesz 20-22 éves, addigra Krennic 50 fölött jár. A Star Wars-ban nem divat a sugar daddy-effektus. (Nem mellesleg a "munkatársának" a lánya Jyn.) 2. Alapvetően ellenségesek, mindkettő a másik halálát kívánja, a Halálcsillag a lázadókat hivatott elpusztítani, ezért épült, míg Jyn és csapata pont a Halálcsillag elpuszításáért mennek. Szélsőséges és alapvető 180 fokos érdekellentét. Emellett Krennic és Jyn személyisége és felfoása a dolgokról is gyökeresen ellentétes. 3. Mind a ketten meghaltak a Scarif elpuszításakor, de ez már apróság. Azt simán aláírnám ha Jyn Cassian Andorral vagy akár a Zsivány csapat más tagjaival randevúzgatna de Krenniccel összeboronálni elképesztő marhaság.


A kisregényszerű elemzés után 3 kérdésem lenne: mi az értelme/célja ezeknek, ki az aki ezeket ki találja és mire alapozza az elméleteit?



2017. máj. 26. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Üdvözöllek a shippelés világában! Megértem hogy össze vagy zavarodva.

Mi az értelme/ célja?

Egyszerűen szeretnék ha két karakter össze jönne, mert például cukinak találja őket. Még ha nincs is rá semmi esély, az emberek lerajzolják őket, vagy írnak történetet, mert szeretnék őket így látni.


Ki az aki kitalálja? Bárki. Akár én vagy te is bármikor kitalálhatunk egyet. Nincs star wars-hoz kötve.


Mire alapozza az elméleteit? Ez nem feltétlenül elmélet. A legtöbb esetben egyértelmű, hogy igazából nem fognak össze jönni, de ez senkit sem zavar, és senki sem állítja hogy meg fog történni. Van hogy indokolt a gyanú, de ha nem, akkor senki sem veszi komolyan.

2017. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szepesi Csillag válasza:
100%

Meg kell mondanom valójában a Reylo elég jól bejött az új filmben, mármint *köhögés* a force bond, azaz nyersen erő kapcsolatuk elégé mélyre sikerült.


Erre eleinte csak találgatások voltak, de a TLJ után lehetett alapozottan akár "kijelenteni" bizonyos dolgokat. Értelmet ez csak most nyert. Legfőbbként a Twitteren és Tumblr-ön van jelen.


Tudom, hogy régi a kérdés, de remélem eljut a válasz, habár lehet, hogy tudod a dolgot. A Zsivány Egyesről nem tudok sokat mondani, nem jött be annyira.

2018. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, eljutott. Köszönöm mindkét választ. Mondjuk abban reménykedtem többen is megválaszolják, de ez is valami. :) Esetleg még valakik akik szakértők a témában nyugodtan megoszthatják ők is a gondolataikat.
2018. jan. 17. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Itt a kérdés alatt már kiveséztem a "Reylo" dolgot, ha gondolod olvasd végig, mert lehet h pár érdekes részletet megtudsz és eloszlatja a kételyeket, nem a rajongók találták kik, ezek száraz tények. :)

2018. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés és nem is tudok túl sokat hozzáfűzni, de mindegy. A shipelést, ha jól értelmeztem akkor már érted, de azért leírom. Xd

Ha van 2 ember (a nemük mindegy) és a valami halvány jel is köztük (pl egy mondatot szólnak egymáshoz) és egy harcdore fan "beléjük szeret" akkor elkezdi shipelni. Az egyik név eleje és a másik név vége alkotja.

Na ezt most elmondtam, szóval jöhet az izgibb rész. Én is shipelem Kylo-t és Rey-t. Azt vettem észre, hogy inkább a 13-19 éves lányok (mint én Xd) shipelnek. Persze nem csak ők, de azért na. Mi most úgyis egy ilyen szerelmes korszakban vagyunk és ja. Szerintem (remélem) össze fognak jönni és nagyon cukik lesznek együtt és ahw. Mindegy, engedjük el.

2018. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!