Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik online oldalakra filmeket...

Akik online oldalakra filmeket feltöltenek, mi hasznuk belőle?

Figyelt kérdés
Sokszor ugyanazok töltik fel a filmeket. Kapnak pénzt a reklámok miatt vagy mi?

2017. jún. 5. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, van módja, hogy pénzt keress vele, de sok munka is feltöltögetni. nem mellesleg szabályellenes, törvénytelen.

Én pl rengeteg linket küldtem be az egyik legjobb filmnéző oldalra, de nem a saját linkjeimet, nem kerestem vele egy forintot se, csak önszorgalomból pótoltam pár törölt linket. Vannak ilyenek is nem is kevesen szerencsére.

2017. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az átlagkeresetek alapján nehezen engedhető meg a kultúra, ezért lopjuk a kultúrát. Könyvtárból a könyveket, netről a filmeket, a moziba, kiállításra belógok. Nem azért csinálom, mert meggazdagszok belőle, hanem azért, mert szükségem van a kultúrára, de a fizetésemből néha a lakhatásra sem telik.


Egy amerikai átlag keresete sokszorosa az enyémnek. Ott aprópénz a mozijegy, a dvd kölcsönzés és a Netflix.


Egyik ismerősöm mondta, hogy ő annyira szereti az egyik filmet, hogy megvette eredeti DVD-n. (200 forintért a teszkóben a leértékel, félig hamisított utánnyomatot). 200 forintért filmenként én sem lopnék filmeket, hanem megvenném a DVD-t. :)

2017. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!