Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hearthstone aréna vagy buy packs?

I.B.T. kérdése:

Hearthstone aréna vagy buy packs?

Figyelt kérdés

Nos utána olvasgattam a témának és inkább a ti tapasztalataitokra vagyok kiváncsi.


Nem régi a regisztrációm és ungoroból sincs még meg minden lap (nagyon nem:D).

Nem sokat arénáztam még, párszor kezdtem el de 2-3 győzelemet ha elértem már boldog voltam. Volt olyan, hogy egyszer sem nyertem, kaptam 1 paklit meg 25 dustot. Eléggé lehangoló volt.


Szóval naponta, két naponta veszek 1-1 paklit. Nem is kell annyit játszani (időm se sokvan jóformán) na meg könnyebb. Viszont mindig ott van bennem az érzés, hogy lehet h most nyertem volna 5-6-t és hoppá.:D Ti vesztek vagy arénáztok?


Még 1 témakört érintenék. Valaki eltudná nekem magyarázni, hogy jönnek a frissítések hs-re.

Azt tudom, hogy minden évben van 1-1 nagyobb patch mint most 2 hónapja. ELvileg a blizzard igért 4 frissítést de azok most mik lesznek? Új adventure vagy mi?

Valamint mit ajánlotok?


Köszönöm!



2017. máj. 28. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél Un'goro paklikat, amik Claccis lapjaid sincsenek...
2017. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz átlagosan 7 wines arénákat hozni, akkor mindenképp packokra költsd el a goldot. 7 győzelem körül van az a helyzet, hogy visszakapod a goldot és ingyen jönnek a paklik.

Új adventure viszont nem lesz sajnos ha jól tudom. Blizzards bácsi rájött, hogy abból nincs annyi bevétele. Viszont néhány hónap múlva várható egy újabb kiegészítő.

2017. jún. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!