Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk ura 3. részében van...

A Gyűrűk ura 3. részében van egy ork vezér akinek az egész bal oldala mintha meg lenne égve vagy ilyesmi, lehet tudni, hogy vele mi történt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Gothmogra gondolsz?

A Király visszatér bővített változatában benne van, hogy halt meg.

https://www.youtube.com/watch?v=5S6VzrQt4Eg

2017. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rá gondolok. De nem a halála érdekelne hanem az, hogy mi lett a bal oldalával amitől így néz ki.
2017. jún. 5. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem derül ki a filmből, vagy legalábbis számomra nem derült ki. Valószínűleg csak sminkes fogás, hogy rondább legyen. (Szerintem az orkokkal amúgy is mostohán bánnak, mind a könyvekben, mind a filmekben. És messze nem tudunk meg róluk eleget.)
2017. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt találtam róla:

Peter Jackson wanted to show a hideously deformed orc, one that would aptly convey the "ugliness" of Mordor. The upper left side of Gothmog's body is swollen and pock-marked from a disease of some sort, as described by the design department. His pale, yellow skin may also be a consequence of this illness.


[link]

2017. jún. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!