Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Snoke legfőbb...

Star Wars: Snoke legfőbb vezér melyik lehet az alábbi karakterek közül?

Figyelt kérdés

Most hallottam újabb neveket, akiket belengettek mint lehetséges Snoke-aspiránsok, szerintetek ezeknek mennyi valóságalapja van?

A nevek:

-Ahsoka Tano

-Ackbar admirális

-Jyn Erso

-Cassian Andor

-Savage Opress

Nem tudom, én szkeptikus vagyok, szerintetek lehet valami valóságalapjuk?



2017. máj. 18. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

az első inkvizítor az.

minden jel arra utal.

2017. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem, és az inkvizitor sem az, abszolút nem utal rá semmi sem. Meg ugyan miért lenne egy animációs sorozat "főgonosza", akit a sorozat elenyésző számú nézőjén kívül nem is ismer senki, az új trilógia főgonosza?
2017. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ez már szánalmas.. Van olyan Star Wars karakter egyáltalán, aki még NEM merült fel mint lehetséges Snoke? Mind egy baromság, egyedül a Plagueis-es teória lehet igaz. Egyébként Jyn Erso hogy lehetne?
2017. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Botrány:D Mik ezek a nevek itt?


Ahsoka Tano - Elhivatott a Köztársaság felé, inkább feladja Jedi mivoltát, minthogy részt vegyen valami simlisségben. Kizárt.


Ackbar admirális - Ezt te átgondoltad?:D


Jyn Erso - Mi köze az Erőhöz? Semmi. És mellesleg a 7. rész történései előtt 30-40 évvel meghalt.


Cassian Andor - Szintén halott.


Savage Opress - Hááát ő vagy 10 évvel az előző kettő előtt halt meg:D A 7. rész történéseire akár öregségben is meghalhatott volna:D


Nekem az a gyanúm, hogy ez egy troll kérdés:D Még jó, hogy R2D2 nincs rajta a listán:D

2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mára elég az internetből. Új karakter.
2017. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan Eddig is elmebeteg bal..szoknak tartottam megszallott star wats fanokat de ez mar sok ...Ahsoka h lenne mar Snoke. De a tobbi is abszurd.. ki az az idiota aki ezeket kitalalja.xDD
2017. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem 80%, hogy teljesen új karakter és 20%, hogy Plaguis. A többi teória egy vicc.
2017. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Méghozzá rossz vicc.
2017. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem az általad felsoroltak közül.
2017. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És igazából senki sem akit ismerünk.
2017. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!