Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az a Dougie Jones?

Ki az a Dougie Jones?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Egy színész aki 1960-ban született.

Leginkább fantasy filmekben szerepel.

Híresebb filmjei:

Faun labirintusa

Hellboy

2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én a Twin Peaks-es Dougie Jones-ra gondoltam.


Doug Jones-t ismerem. :)

2017. jún. 6. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jött le, hogy a "gonosz" Cooper által létrehozott másolat, hogy amikor eljön az ideje, hogy visszaszippantsa a black lodge, akkor Dougie menjen helyette. Ez a terve be is vált ahogy láthattad. Ezen kívül még azt lehet róla tudni, hogy van felesége (akit megcsalt, gondolom rendszeresen:D) és egy fia, meg egy biztosítási cégnél dolgozott las vegasban és van valamilyen adóssága, vagy a rossz emberekkel üzletelt, hogy pontosan mit csinált vagy mibe keveredett nem lehet tudni.
2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és emiatt meg akarják ölni, de gondolom ez neked is lejött:D
2017. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3,4


Köszi!


A nagyját én is értettem, de akkor végül is azért van még mindig a "való világban" a gonosz Coop, mert létrehozott még egy alteregót. :)

2017. jún. 6. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A kis cseles:D
2017. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a doppelganger tudta, hogy Cooper ott tér vissza és ő küldte a fegyvereseket hogy szedjék le. Nekem ez jutott eszembe.


Engem az érdekel, miért ilyen agyalágyult a visszatérő Cooper. Az emlékei Dougie-ban voltak vagy micsoda? Hiányzott már a TP-s agyalás :D

2017. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet csak simán leépült agyilag a 25 év alatt a Fekete Barlangban.


Amúgy én azt hittem, majd a kávé "felébresztette", és az 5. részben már a normális Cooper lesz, de nem...

2017. jún. 7. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök logikus a viselkedése, gondolj bele 25 év milyen rohadt hosszú idő és most képzeld el, hogy egy olyan helyen töltesz ennyi időt, ahol ő...szerintem te is hasonlóan viselkednél:D Nekem nagyon tetszik, hogy nem normálisan viselkedik mintha mi se történt volna, meg valljuk be nagyon cuki és vicces jelenleg:D Azért remélem visszatér valamikor a régi önmagához, szerintem vissza is fog, csak idő kérdése.

Amúgy ez nem is jutott eszembe, de az a felvetés is logikus, hogy a gonosz cooper küldte a bérgyilkosokat és arra számított, hogy akkor már az igazi cooper lesz a helyén.

2017. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak a 25 év :D

Én mélyebb dolgot vártam mögötte.

Szerintem kezdheti a visszaváltozást, engem már kiakaszt :D bár 5. részt nem volt időm meglesni egyelőre

2017. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!