Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Trek The Original Series...

Star Trek The Original Series kapott magyar szinkront?

Figyelt kérdés
ha kapott, melyik évadtól?
2017. jún. 11. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapott, de csak jó későn, a 90-es évek végén. Tudtommal elvileg végig lement.
2017. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze hogy, még a pilotra is emlékszem amiben nem a shatner volt a kapitány, vagyis az elejétől magyar
2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2017. jún. 11. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a TV3 indulásakor egy jó nagy csomagban egy rakás másik sorozattal együtt megvették ezt is és leszinkronizálták. a teljes TOS-t leszinkronizálták és le is adták annak idején. a TNG-t azt hiszem, hogy már nem végig csinálták meg ők és nem is adták le csak az első pár évadát. a későbbi évadokat és a további sorozatokat már más csatornák adták le. azt hiszem, hogy utoljára a Viasat3 vagy Viasat6.


a TV3 csatorna megszűnése óta nem találkoztam az eredeti sorozattal magyar tévén. szerintem már senkinek nincsenek rá vetítési jogai, mert a TV3 jogai lejárhattak és nem hiszem, hogy bárki is meghosszabbította volna. nem nagyon akarnak szerintem fizetni érte mert eljárt felette az idő, ahogy egy csomó más sorozat felett is. esetleg ugyanígy csomagban előfordulhat, hogy hozzávágják valakihez és akkor, ha már úgyis megkapták, talán még le is adják egyszer valahol.

2017. szept. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Star Trek Enterprise is lement szinkronnal
2017. okt. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg persze a Voyager is szinkronizálva lett végig.
2017. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!