Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet tudni kijön-e/mikor...

Lehet tudni kijön-e/mikor jön/vagy már ki is jött A híd (The bridge) c. sorozat harmadik évada?

Figyelt kérdés
Az amerikai El Pasoban játszódó érdekel,van egy másik sorozat,az viszont dán.
2017. jún. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


2 évad után kaszálták.

2017. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oooo,nee,miért? annyira béna sorozatok mennek 100 évadig.
2017. jún. 12. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3 milliós premier után a nézők harmada lelépett, majd a második évad végére beesett 1 millió alá. Ha nem nézik elegen akkor nem rendelik be az új évadot, és itt a nézettség gyenge volt.


A wikis cikkben leírják hogy a sorozat a közepes nézettségű első évad után a második évadra elvesztette a nézők 42%-át, és ezért.

2017. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézd meg az eredeti sorozatot, a skandinávot. Össze sem lehet hasonlítani az amerikai verzióval.
2017. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem akkor azt is,köszi. Direkt nem kezdtem bele,én valahogy nagyon szeretem ez a környezetet ahol játszódik meg mindent,és gondoltam,hogy cskazértse váltok. :D meg mindig rossz amikor van egy majdnemugyanolyan,és akkor persze hasonlítgatok,és az olyan rossz. mint a tetovált lánynál,ott szerintem rémes volt a skandináv,pedig azt hinném az lesz ami üt jobban.
2017. jún. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!